Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kdysi dávno jsem měl taky takovýto problém u V. Pavlovické.Dělal jsem tehdy v SOR.(středisko ochrany rostlin).Jediné co na tyto červíky platilo byly silné systémové insekcitidy jako METATION, ANTHIO, INTRATION.Už ani nevím jestli jsem to napsal zprávně o to už ale nejde. Když jsem párkrát kmen natřel 0,02 proc.roztokem malířskou štětkou bylo po červíkach.Ještě nedávno by se možná dal použít Sumition nebo tak nějak se to jmenovalo s ním se ještě dalo něco ošetřit.V současné době je na trhu možná jeden nebo dva systemové přípravky vyzkoušejte to s něma.Jeden jsem si objednal na intu už mi došel ale namám s ním ještě zkušenost.Vyzkoušejte a napište výsledek.Takže natřít štětkou a hodně zdaru.   PS.  Všechny dobré věci co se týká ochrany rostlin nám Unie ruší ale co bylo DDT oproti drogám, Černobylu nebo prodlouženému víkendu na cestách.Takže nechte Brouky Žít.Ahoj Děda Hary!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika