Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Meruňku jsem dnes sázadila a potřebovala bych další radu smiley Omlouvám se za amatérské dotazy, ale jsou to mé první zasazené stromky..Vybrala jsem vhodné místo, díra byla dostatečná, zem jsem namíchala se substrátem, trochu kompostu a přidala Cererit, ustřihla pár lehce zalomených kořenů, ostatní trochu zkrátila a zasadila. Pak přišel na řadu řez a problém - i když jsem dobu hledala informace, koukla na několik video ukázek, tak moc nevím..myslím, že bych ji měla ještě lehce zkrátit..ale často se píše, že peckoviny se skříhají až těsně před květem - neměla byh ji nechat takto "napůl" a před květem ji ještě o pár pupenů zastřihnout, ať se ranky lépe zatáhnou? Jak se docílí ještě nižšího kmene? Na stránkách bylo, že jsou vhodné i pro čtvrtkmen - chtěla bych ještě nějakou větev o trochu níž..je ještě pravděpodobné, že tam časem nějaká vyraší? Opravdu se omlouvám za laické dotazy, snad zdejší diskutující moc nepohodřím. Děkuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika