Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Před pár dny jsem založila diskusi na téma, zdali zasadit bergeron nebo harlayne. Teď se mi k této otázce přidává problematika podnože. Na několika místech se to tu řešilo, ale pro mě bez výsledku. Tedy se ptám konkrétně na svůj případ: výše uvedené odrůdy, Brno (klima teplé, suché, asi 200m n/m), rovina, jsme u řeky, takže spodní voda je asi 2 m a zemina (nikoliv však na povrchu) je vlhká, ne však těžká a mokrá, vypadá být úrodná. Ph ani vápenatost neznám a ani nevím, jak se další kvality půdy krom nějakého odborného laboratorního rozboru poznají? Většinou se prodává myrobalán, ale dle pročtených diskusí se obávám, že když půjde strom moc do dřeva, bude to na úkor plodů?  Jaké jsou vlastnosti meruňkového semenáče? Pak ještě přichází v úvahu st. Julien a zelená R., ale rovněž nevím, jaké jsou přednosti a zápory těchto podnoží (i když jsem je moc neviděla prodávat).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika