Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Psala jsem tehdy do jiného vlákna, ale výsledek písnu sem. Na jaře mi, stejně jako zadavateli, omrzla silně meruňka. Celkem malý stromek, asi 7letý. Následně chytla monílii, všechny koncové větvičky a některé větve bezmála metr - byly černé. Vypadala, že tohle už nerozchodí(vloni jsem tak přišla o jinou) Obě byly stříkané celkem pravidelně. Někdo mi poradil, zkusit ještě tuším Horizon. Ani nevím, kde se vzal, ale měla jsem ho koupený. Hned ten den jsem míchla snad ještě silnější postřik, než předepsaný a meruňku doslova zlila. Na horní větve jsem už nedostříkla, tak jsem dala na pramínek a stříkala, jak hasiči. Po 14 dnech se zbytek větví krásně ozeleněl, listy se plně rozvinuly. Tak jsem viděla, co je suché, to jsem všechno ostříhala do zdravého dřeva a vystříkala zbytek postřiku. Meruňka vypadá hezky, zdravě. Snad nás příští rok i odmění plody. Bohužel, tady je to s monilií nekonečný boj. Mám ji na všech příbuzných stromech i okrasných keřích. Stříkám jak mladý chemikno

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika