Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já letos na jaře ošetřil Horizonem vše co šlo, višně, třešně, meruňku i nízkokmeny jabloní tím co zbylo atd.

Meruňka i přes postřik vypadala že to letos nerozchodí, i přes postřik některé větve zasychaly pupeny, listy zkroucené, prostě bídnej pohled, ale strom to rozchodil a olistil se, do začátku týdne vypadal normálně.

Na začátku týdne sem si ale všiml na višních, že cca 10cm části konce větviček jsou sežehlé, na meruňce jsou už povadlé i metrové letorosty, a dokonce se mi to projevuje i na jabloni, 10cm konce větviček sežhlé na tabák. Jsem si jist že strom nebyl nijak poškozen, jsou na něm i malá jablíčka.

Tak nevím, člověk to ošetří postříká a stejně to takhle dopadne. Jedna třešeň (bud je to VAN nebo RIVAN) je na tom od začátku roku taky bídně, takové zažloutlé listy, některé větve budu muset ustřihnout až u kmene... škoda mluvit.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika