Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dnes som našiel prvý plod spadnutý na zemi, ďalšie 2 mi skoro samé padli do ruky a obral som ešte aj štvrtý, ktorý sa zdal byť podobne zrelý. Hmotnosť plodov 50-60g, tak akurát. Farebne veľmi vydarené, chuťovo rozhodne neurazia, zdali sa mi ale trochu viac vodové. Teda mali dosť veľa šťavy, kde prevažovala sladkosť nad typickou marhuľovou chuťou (ktorá tam bola tiež, ale skôr na takej strednej úrovni). Ako prvé veľké ovocie je to ale super. Čerešne Kordia práve začínajú zrieť, neskoré jahody Florence práve prešli zberovým vrcholom, skoré jahody Rumba, Clery už prakticky skončili. Keď bude plodov viac, dozrievať budú ale asi neskôr. Pri nie tak extrémne teplej jari by som preto očakával zber okolo 15.6. 

Trnavsko 145 mnm

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika