Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nedá mi to, přece jen něco napíšu. Kuresii mám (pravděpodobně tu pravou, prý běhají 2 verze, světlejší a více vybarvená). U mne je střední až velká, kolem 50-60g. kulatá, pevná, světlejší dužnina, výrazně sladká, velice příjemně letos překvapila- jak na broskvoni, tak na myrobalánu. Hodnotím velice dobře pro naše polohy. harogem je vybarvený, pozdní, plošší plod, sušší dužnina, rád přeplozuje, v suchu nepodrží šťávu. Odolný k mrazům a strom poměrně dobře životaschopný, ale Harlayne hodnotím lépe. Harlayne je dlouhodobě stabilní v plodnosti, méně vybarvené, ale pevnější, dobře drží šťávu, střední velikosti (50g), vděčné za probírku plodů. Jeho potomek (mám bez názvu) je vybarvenější, zachovává všechny kladné vlastnosti Harlayne. Rozhodně doporučuju k pěstování, i přes konkurenci barevných odrůd si zaslouží pozornost. Nevýhoda je v některých letech vyšší napadení clastetosporiem. david

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika