Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Můj tříletý Pinkcot moc květů letos neměl. Z toho mála mu jich mrazy ještě velkou spoustu ustřelily. V míse okolo kmenu leželo na zemi úplně celých kvítků hodně. Plod nebude letos ani jeden. Nenašla jsem. Později, když se oteplilo, Pinkcot měl svěšené lístky. Velmi jsem se polekala a začala zkoumat. Mohly za to mšice. Hlavně konce výhonů byly mšicemi úplně obaleny. Mravenci pochodovali nahoru dolů nejen po kmínku, ale i po kolíku. Běžela jsem pro dvě mucholapky. Jednu jsem omotala v dolní části velmi pevně okolo kmínku a další částí téže mucholapky rovněž natěsno okolo kolíku a ze zbytku mucholapky jsem udělala uzel tak, aby nedotýkal nikde ničeho. Totéž jsem udělala s druhou mucholapkou v horní části kmínku. V jemných rukavicích jsem přistoupila k mechanickému ničení mšic. Trvalo mi to snad dvě hodiny, no po třech dnech svěšení listů ustoupilo, mravenci i mšice jsou pryč. Stromek teď zkoumám každý den, našla jsem ale už dvě housenky a na několika listech shluky vajíček, které jsem rovněž mechanicky zničila. Co dodat? Chudák Pinkcot.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika