Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Mičuriče, mám občas silný pocit, že všechna tato zjišťování a půdní rozbory a nevím co ještě se berou přííliš vážně. Je jasné, že pro pár stromků nepoletí zaahrádkář nechávat udělat rozbor půdy, navíc každý rok je to trošku jinak. Nebudete jeden stromek dělat na velkovýrobu, ale pro radost. Vím z Vašich stránek, že umíte náádherné kytky, proč by, probůh, neměla u Vás růst meruňka. Koukněte v okolních zahradách zda rostou, pokud ano, jakoukoliv. Já osobně bych (po zkušenostech s novými odrůdami) našla na mezi myrab. podnož, vyryla, zasadila a poprosila o roub z nějaké letité meruňky v okolí. I když Bergeron je prima, docela pozdní. Elena P.S. Teď se na mne vrhnou ostatní sadaři, omlouvám se tedy předem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika