Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ale, já nejsem profík. Vždy se snažím načerpat a osvěžit vědomosti, dnes z internetu, je to velice snadné. Pro amatéra je vždy vhodné, osvěžit si techniku řezu na měkkém dřevě a doladit na odpadu z průklestu. Při práci používám kosmetické tampony a dřevný líh, k očištění operačního místa a k desifekci nože. Oblíbil jsem si očkování na spící očko. Důvodem je lenivost a pohodlnost. Pracuje se za pěkného letního počasí, v kraťasech a tričku s úspěšností 100%. Nevyhýbám se ani letnímu roubování, tady je to vhodné ochránit roub před přílišnou dehydratací, krytím z mikrotenového pytlíku, má to jednu nevýhodu, že to jede, se prakticky dozvíme, až příští rok zjara, protože lehce odpadající zbytky řapíků, nemusí být známkou úspěchu. Nakonec se dá očkovat forketem, prakticky celý rok a dnes máme na to speciální očkovací kleště. Mi jako amatérovi stačí přiostřený obtažený mikováček.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika