Zahradni sekacka zastavuje



durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 145.230 (?)
28.5.2009 7:13

tuto zavadu popisuju aj na oficialnej web stranke spoločnosti briggs and stratton. píšu tam že je to vadnou membranou v karburátore, len teraz neviem či motor quantummá ešte membranový karbec alebo už plavákový.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 48.118 (?), 27.5.2009 22:33, zobrazeno: 13718x

Mam rotacni benzinovou sekacku model-22865x50c s motorem briggs a stratton model-quantum 120000.Najednou se mi rapidne snizil vykon a pri studenem startu se dusi az vypne.Do zahrati musim mu pomahat syticem.Zkontroloval jsem svicku, tesneni,vse v poradku.Vylil jsem olej, byl uplne cerny, jako u naftaku.Pytky kdo se s touto poruchou setkal, at poradi.To duseni toho motoru muze byt tim olejem?nebo musim rozebirat cely motor a procistit.Poradte.Predem dik.zatim jsem ho po tom vyliti oleje nezkousel.Nechci olej kupovat 2x.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 49.2 (?), 27.5.2009 22:36

A kdy jste ten olej naposled měnil?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 49.2 (?), 27.5.2009 22:38

A jak vypadala svíčka-byla černá?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 48.118 (?), 27.5.2009 23:02

loni jse menil ten olej a o te svicce, normalne zhavi, ale je cerna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 96.153 (?), 27.5.2009 23:12

Problém bude v těsnosti karburátoru. Přisává falešný vzduch který nejde přes filtr. Utřepe se i šroubek na přírubě karburátoru, nebo těsnění v čudu.Stalo se mi to taky, s olejem to nemá nic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 231.226 (?), 28.5.2009 6:58

asi iba rapídne upchalo filter vzduchu, čiže má bohatú zmes preto čierna sviečka... skúsiť bez filtra... niektoré filtre sa nesmú prať./papierové/ tým že sa od kvapaliny zrazia /scvrknú sa/ upchajú sa mikropóry, a filter neprepusti vzduch aj keď vyzerá čistý...   Juraj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 145.230 (?), 28.5.2009 7:13

tuto zavadu popisuju aj na oficialnej web stranke spoločnosti briggs and stratton. píšu tam že je to vadnou membranou v karburátore, len teraz neviem či motor quantummá ešte membranový karbec alebo už plavákový.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.118 (?), 28.5.2009 7:29

V karburatoru jsem byl je plovakovy.Vsechny trysky jsem profoukl.A tesneni pod karbcem je gumovy okrouzek.taky v poradku.Co dal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.169 (?), 28.5.2009 9:06

Pokud je řešením chodu motoru nutnost zapnout sytič i při běžném chodu je evidentní, že směs je chudá- mnoho vzduchu- málo benzínu. Šel bych po vzduchové netěsnosti, nebo přicpaném průtoku benzínu/možná i nízká hladina, pokud je plovák/.

Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 123.252 (?), 28.5.2009 12:04

Motory všeobecně velmi špatně běží, když se ucpe resp. zanese vzduchový filtr, zžil jsem případy, kdy si někdo na radu údajně z televize obrátil sekačku motorem dolů aby ji vyčistil a natekl mu olej do vzduchového filtru, znám i případ, kdy jsem se dost dlouho trápil se sousedovou sekačkou s podobným problémem  (svíčka, karburátor směs... atd.) až jsem zjistil, že si nasadol nůž o b r á  c e n ě, tedy tím ohnutým, co vyhazuje trávu dolů, skoro bych tu Vaší sekačku tak viděl.ljpg

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika