Žací struna



host - 25.2 (?)
15.7.2017 13:43

Nu vyzkoušel jsem jich opravdu hodně. Můj žebříček začíná u Oregonu, následován Bisonem, Ami a konče Steerdt. Strunu používám u křovináku, s vyšším výkonem. Vyžínač nemám. Pro volbu struny by jste měli dát na doporučení vhodnosti pro ten který křovinák -vyžínač, s nezanedbytelným kw výkonem. Do vyžínačů do 1kw nemá cenu cpát 3-4,5mm strunu, tu v porostu tyto slabé motory neutáhnou. Pokud máte silný křovinák a nechcete použít nůž, doporučuji si na větší plochu náletových ostružin pořídit řetězovou hlavu Oregon. POZOR je určena pouze pro silné motory křovinořezů, a obsluha by měla být s prací s křovinákem dostatečně v praxi obeznámena. Je to neskutečná profi hlava, která dělá divy. Nezapomente při práci s ní na odpovídající pracovní obuv a kalhoty. Nejde s ní sekat v sandálech a kratasech. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 192.242 (?), 22.8.2013 19:48

skusil som tu štvorhrannu točenu strunu od Dolmaru a príliš ma nepresvedčila. Reže lepšie ako Stihl gulatá ale dost sa láme a taví, dokonca i v hlave. Jej výhodou je malá hlučnost. Viac sa mi ale osvedčila hranatá od Stihl, reže skvele, neláme sa ako tá tichá od Dolmaru ani netaví. Má pomerne ostré hrany ale zase dost šviští. Tu Dolmarácku ba som odporučil len na trávu nie príliš staru, tomu komu gulatá nevyhovuje. Oregonku ani Dolmar pre profi som zatial naskušal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 211.124 (?), 30.8.2013 2:41
Nejlepší se jeví oranžová bison, u šedé bison byl nepohodlný návin, taková smekavá, dobrá bude pětihran od oregonu, ale vše je min. dvojnásobkem nad stihlem a životností to nedoženou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 25.2 (?), 15.7.2017 13:43

Nu vyzkoušel jsem jich opravdu hodně. Můj žebříček začíná u Oregonu, následován Bisonem, Ami a konče Steerdt. Strunu používám u křovináku, s vyšším výkonem. Vyžínač nemám. Pro volbu struny by jste měli dát na doporučení vhodnosti pro ten který křovinák -vyžínač, s nezanedbytelným kw výkonem. Do vyžínačů do 1kw nemá cenu cpát 3-4,5mm strunu, tu v porostu tyto slabé motory neutáhnou. Pokud máte silný křovinák a nechcete použít nůž, doporučuji si na větší plochu náletových ostružin pořídit řetězovou hlavu Oregon. POZOR je určena pouze pro silné motory křovinořezů, a obsluha by měla být s prací s křovinákem dostatečně v praxi obeznámena. Je to neskutečná profi hlava, která dělá divy. Nezapomente při práci s ní na odpovídající pracovní obuv a kalhoty. Nejde s ní sekat v sandálech a kratasech. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika