Yard-Man



host - 5.36 (?)
17.7.2008 14:57

TM 6021 SPK je docela dobrá strojovna. Má 4 rychlosti a kdo se s ní naučí, používá už pak jen 3 a 4. Pro sekání vysoké trávy (hlavně vlhké) se ucpává boční i zadní výhoz. Vyřešil jsem to tak, že do bočního výhozu nedávám nástavec. Jen otevřu záklopku, ve které jsem udělal malou dirku na měděný drátek prům 1 mm který drží záklopku výhozu otevřenou. Dále mne štvalo to, že při vysypávání koše jsem musel zase znova startovat, proto jsem zaaretoval pojistné madlo chodu (stačila obyčejná gumička). Tyto mnou doporučené úpravy snižují bezpečnost sekačky proto je provádějte jen na vlastní nebezpečí.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
jerum - (12) - 161.2 (?), 26.6.2008 22:37, zobrazeno: 6523x

Konkrétně mi jde o sekačku YM 6019 SPK. Je to novinka na tento rok s motorem kawasaki 180cm3..Má všechny funkce, není těžká, prostě má pro mě téměř všechna nej. Prosím o jakoukoliv reakci k těmto sekačkám zn. Yard Man. (v oficialním katalogu je zatím jen typ 6021 SPK, ale jde o totožnou sekačku jen s větším záběrem a hmotností, v mezinárodních katalogech je 6019 SPK již běžně).

2. Chěl bych se ještě zeptat, zda např. v zimním období jsou sekačky výrazně levnější nebo si ji mohu koupit v klidu nyní. Za příspěvky díky.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 5.36 (?), 17.7.2008 14:57

TM 6021 SPK je docela dobrá strojovna. Má 4 rychlosti a kdo se s ní naučí, používá už pak jen 3 a 4. Pro sekání vysoké trávy (hlavně vlhké) se ucpává boční i zadní výhoz. Vyřešil jsem to tak, že do bočního výhozu nedávám nástavec. Jen otevřu záklopku, ve které jsem udělal malou dirku na měděný drátek prům 1 mm který drží záklopku výhozu otevřenou. Dále mne štvalo to, že při vysypávání koše jsem musel zase znova startovat, proto jsem zaaretoval pojistné madlo chodu (stačila obyčejná gumička). Tyto mnou doporučené úpravy snižují bezpečnost sekačky proto je provádějte jen na vlastní nebezpečí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jerum - (12) - 161.2 (?), 17.7.2008 22:59

Měl bych prosbu na majitele dané sekačky, zda by šlo popsat více zmíněnou sekačku, práci motoru, naplňování koše, zkušenosti se servisem, náhradními díly a další celkové dojmy ze sekačky. Moc mě tato sekačka zajímá a taktéž motor kawasaki. Díky moc jerum@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 141.16 (?), 19.7.2008 11:01

Navíc ten plastový výhoz mi často upadne protože s ním zavadím třeba při couvání o vysokou trávu nebo o strom.

Vláďa Nahoruby

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika