Výběr křovinořezu



host - 162.177 (?)
23.6.2011 12:56
Dobrý den, půjčuji si křovinořez na posekání rok nesekané parcely, ale bylo mi řečeno, že tam není lanko na cirkulaci benzínu a musím si ho dokoupit. Nějak, ale vůbec netuším co je to za součástku, strejda Google nepomohl :). Děkuji za pomoc.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 212.34 (?), 15.6.2011 22:40

HQ 235 vlastním cca od roku 1996. NAsekl se za tu dobu tolik, ze nechapu, ze motor stale bezi v klidu. Oprava za ty leta se týkala pouze vymeny novych dratku od civky, novy filtr na vzduch a nova fajka na svicku. Zadny vybrus, pist, klika, nic. Krovinak jede vzdy od kvetna do zari. v letech 1996-2003 sekl kazdy rok min 12 000m2 rocne. JEdnalo se o vyzinani v lesni skolce - kostravy, maliny, oustruziny, nalet cerneho beze atd. Vykon 1,3kw stacil bohate. Vloni sem si koupil HQ 343R (2kw) vyzinani opet strasne plochy. JE to uz jina generace, super setrilek (benzin skoro nezere) a vykon jak prase. Nicmene na 235 nezapominam. Sece futro pro dobytek. Letos po GO, a opravy sem zminil vyse.

Byt vama beru HQ 235R, pripadne HQ 143R. Pokud mate dobry servis (a ne nejake amatery a blbecky), vydrzi vam. Se Stihlem mam zkusenost s typem 310. Je fajn, nicmene prisel mi mene dravy. Docela se zahlcoval. A taky mi casto odchazela miska pod trojzubec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 162.177 (?), 23.6.2011 12:56
Dobrý den, půjčuji si křovinořez na posekání rok nesekané parcely, ale bylo mi řečeno, že tam není lanko na cirkulaci benzínu a musím si ho dokoupit. Nějak, ale vůbec netuším co je to za součástku, strejda Google nepomohl :). Děkuji za pomoc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika