Vari Honda GSV tarokuje



host - 19.34 (?)
30.6.2016 20:39

Zdravím  .Mám hondu GXV  už 16ctou  sezónu a  karbec sem  čistit nikdy  nemusel..Myslíte  ,že má  proč být  "zakydaný"  ?

Zatím vždycky stačilo  před sezńou vypustit  odkalovací šroubek   a Honda  jen vrní.Tím neříkám, že ten problém tam být nemůže.Jen taková zkušenost.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
host - 52.72 (?), 30.6.2016 17:45, zobrazeno: 25525x

Dobrý den, chci se zeptat jak složité je vymontovat z Hondy 190 karbec, jaká to má uskalí, už se to tarokování na 1 rychlost nedá poslouchat a při ubrání plynu chcípne, tak se chci kouknout na ten karbec jak je zakydaný. dekuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.34 (?), 30.6.2016 20:39

Zdravím  .Mám hondu GXV  už 16ctou  sezónu a  karbec sem  čistit nikdy  nemusel..Myslíte  ,že má  proč být  "zakydaný"  ?

Zatím vždycky stačilo  před sezńou vypustit  odkalovací šroubek   a Honda  jen vrní.Tím neříkám, že ten problém tam být nemůže.Jen taková zkušenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 52.72 (?), 30.6.2016 20:46

Aha a ten šroubek je přístupný?ješte jsem teda neodkaloval

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.34 (?), 30.6.2016 21:47

Jistě  ,je na  spodní části  karbecu, umístěný šikmo,  6tka šroubek  .

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 52.72 (?), 30.6.2016 21:59

Zkusím to, ale mám tucha že bude muset karbec do ultrazvuku, nevím zda v této fazi odkalení pomuže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 207.57 (?), 30.6.2016 22:16

budu se opakovat... koupit kvalitní čistič na karburátory... vymontovat celý karbec... prostříknout trysku... i volnoběhu... pokusit se prostříknout všechno co půjde... smontovat...koupit kvalitní benal doporučuju i aditivum... jistota je jistota ;)...seřídit otáčky... a jedem :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 52.72 (?), 30.6.2016 22:35

Ano vím četl jsem starší příspevky ale jak na ten karbec, jak s ním ven, jestli tam je nejaké uskalí na ktere je třeba dát pozor.Nebo je nutné to dát do servisu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 207.57 (?), 30.6.2016 22:50

Pane jsou tam 2 šrouby na kterých karbec ale i vzduch. filtr takže sundat kryt filtru filtry vyšroubovat 2 matky (10tky)  a pak už jenom odstraníte z karbece pružinku a táhlo (chce to jenom trošičku zručnoti, v některých případech i možná trpělivost) pak už jenom uděláte to co jsem psal dříve :) 

na karbeci ze spod odšroubujete šroub tuším že je taky 10tka tím se dostanete do plovákové komory upozorňuji všechno dělejte na nějaké podložce protože když něco ztratíte budete platit a to myslím doslova :D vytáhněte plovák vyšroubujte trysku (musí se vyklepnout a to pořádně) :D všechno důkladně prostříknout ničeho se nebát :) pak nahoře je šroub pro volnoběžné otáčky vyšroubovat prostříknout zašroubovat jemně dotáhnout cca 2x otočit z5 :) kdyžtak "donastavíte" při běhu motoru ještě když budete mít karbec dole tak otevřete nádrž a nechte všechen benal vytéct... já to ještě párkrát profouknu ;) snad se vám to povede :) nejsem odbodník ale takhle to dělám já a jezdím od nevidím do nevidím :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 52.72 (?), 30.6.2016 22:53

dobře, dekuji za jasný popis, dám se do toho.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 207.57 (?), 30.6.2016 22:59

hodně zdaru :) dejte kdyžtak potom vědět jak to dopadlo 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika