Traktůrek Partner P 200 107 HRB



host - 105.201 (?)
13.10.2007 15:31
Ať už HQ nebo partner, tak se mi líbily díky nízkému těžišti, naproti tomu Wisconsin je vysoký a do kopců nevhodný, to těžiště by nedělalo dobrotu /ale lépe dělaný,a to jsem majitel HQ 150 twinu/, jinak HQ jsem kupoval kvůli kawasaki motoru, bez něj je to o ničem, myslím ta cena/kvalita. Agrojet se mi zdá předražený to už radši hondu.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 4.6 (?), 30.9.2007 21:28, zobrazeno: 12028x
Dobrý den, chtěl bych se optat na zkušenosti s tímto traktůrkem. Zvažuji jeho koupi pro mírně svažitou zahradu o rozloze cca 5700m2. Předem děkuji za vaše názory či doporučení strojů od jiných výrobců.
V. Kouba
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 105.201 (?), 1.10.2007 20:51
To si raději kupte Husqvarnu 150 twin s kawasaki profi motorem, do partnera kawu nedávají, navíc při tomto výkonu vám zbytečně stoupne spotřeba o 1litr na motohodinu. U kawy je to cca 2.2 lit./mth., a má vynikající krouťák, dělají jen dvouválce - lepší mazání, do kopců jak dělaný. Pokud vám jde o cenu, tak na sbazaru je někdy nabízejí s lepšími cenami i prodejci, např. ze zkušebních jízd atd.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.6 (?), 2.10.2007 19:55
Souhlasím s tím, že do kopcivitého terému lépe dvouválec. Vím, že motory Kawasaki jsou špičkové motory, které svým výkonem, kroutícím momentem a výdrží drtí ostatní výrobce... Tím však jakkoliv nechci zatracovat B-S, o kterých jsem přesvědčen, že patří k osvědčeným držákům...
Vámi doporučovaný HQ Twin se v podstatě liší jen v oplastování, vše (krom motoru) je totožné... A cena o cca 20 000 hovoří jasně pro Partnera...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 71.8 (?), 3.10.2007 6:56
Proto jsem taky šel do Partnera P 13592 HRB oproti HQ. Motory Kawasaki jsou jistě výkonější, ale místní servisáci HQ mi řekli, abych radši šel do Brigsna. Levnější případné opravy, jednodušší na opravu a ověřené časem. Já osobně vidím výhodu jednoduchosti motoru. V některých malotraktorech domácí výroby mají známí různé staré i 50 let stabiláky a traktůrky jim fachají bez problému s náležitou údržbou odpovídající najetým motohodinám. Možná je to blbé přirovnání, ale v jednoduchosti motoru a stím spojenými výhodami oprav sem se přesvědčil třeba Fichtla ktetý mi fachá 28 let.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.226 (?), 4.10.2007 18:35
Partner je technologicky totožný s HQ, nevidím jediný důvod k příplatku za oranžové HQ oplastování. Vámi vybraný motor je dostatečně silný(možná až příliš), stejnou práci by zvládla i slabší kubatura. Osobně bych doporučoval osvedčené držáky od českých výrobců (Agrojety, Wisconsiny)..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 71.8 (?), 4.10.2007 21:16
U nás na hřišti Agrogeta mají, ale můžou se u něj potkat kudly. Zubatý řemen proti přetočení kudel je taky darda cca 3700 kč. U Partnera se kudly nemohou potkat (jiný systém sek. zařízení).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 105.201 (?), 13.10.2007 15:31
Ať už HQ nebo partner, tak se mi líbily díky nízkému těžišti, naproti tomu Wisconsin je vysoký a do kopců nevhodný, to těžiště by nedělalo dobrotu /ale lépe dělaný,a to jsem majitel HQ 150 twinu/, jinak HQ jsem kupoval kvůli kawasaki motoru, bez něj je to o ničem, myslím ta cena/kvalita. Agrojet se mi zdá předražený to už radši hondu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika