Struna na křovinořez



host - 218.133 (?)
30.5.2010 18:58
Nazdar chlapi. Ja pouzivam stvorhrannu 2,4 bison. Dlho vydrzi aj pri koseni 50cm travi, nema problem ani s malinami. Mozem len doporucit.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 128.154 (?), 27.5.2010 4:46

Díky za rady a informace.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.154 (?), 27.5.2010 18:57

Zdravímm pane RadkuB, ještě se zeptám a tu čtyřhranou nylium?Máte ji odskoušenou?Ale u nás mají stejně jen tu hvězdu, tak ji odskouším.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.154 (?), 30.5.2010 18:29

Tak jsem koupil od oregonu 3mm strunu Flexiblade a po posečení pár metrů se mi utrhla struna hned v průchodce... po posečení cca 500m2 se mi utrhla ještě asi šestkrát, což už bylo teda moc i na mě.A jednou dokonce obě na ráz... což jsem už nevydržel a práci odložil.Musím koupit originál stihl, protože tohle je horší než všechno co jsem kdy měl.Hold výrobce asi ví co tam doporučuje.Máte někdo skušenosti s originál stihl 3mm hranatou do žací hlavy Auto cut 40-2?Díky moc za vaše odpovědi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.133 (?), 30.5.2010 18:58
Nazdar chlapi. Ja pouzivam stvorhrannu 2,4 bison. Dlho vydrzi aj pri koseni 50cm travi, nema problem ani s malinami. Mozem len doporucit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.26 (?), 30.5.2010 19:44

ja vas zdravim uz jsem se jednou ptal na nazor na pouziti retizkove hlavy jestli ma nekdo zkusenosti premyslym o jeji koupi ale nevim zda nenici prevod nebo neni nebezpecna dekuju za odpoved

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.208 (?), 5.9.2012 21:25

Ahoj když jsem našel řetízkovou hlavu na netu brolio 7 za 1500kč tak se mi ty peníze dávat nechtěly.Tak jsem začal špekulovat jak to vyrobit, sehnal jsem starý diamantový kotouč, soustružník mi ho upravil a koupil kousek řetízku nenže byl kulatý a špatně to sekalo.Tak jsem ho nahradil starým řetízkem 325"který jsem nabrousil ty články co běhají v liště a dal po směru otáček.A jsem velice spokojen hustá, tvrdá tráva a ostatní nálety jdou sekat, občas se něco namotá jinak dobrý pomocník.Zdraví čenda.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 53.15 (?), 28.10.2012 22:51

Čendo, o jakém řetízku to mluvíte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 30.5.2010 21:05

Já jsem Vám psal, že Flexi potřebuje svou hlavu. Je tam trochu jiný průchod struny. Namočil jste ji? Určitě ji prodejce dopoledne dostal z Agrolesu a Vy ji odpoledne koupil. Nijak ji neobhajuji, ale zákazníky na ni mám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.154 (?), 31.5.2010 21:47

No přiznám se že jsem ji nenamočil... Ale když ona vypadala tak pevná, že jsem ji rovnou namočil a šup na zahradu.No asi mu ji zkusím vyměnit za tu stihláckou trojku v malém balení, tak uvidím jestli na to přistoupí.Jinak tu hlavu má za těch 990,ale mám celkem obavy ji zakoupit.Jo a ještě ta flexi-třepí se i konce a celkem rychle ubývá.Jinak ale sekla dobře kopřivy atd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.226 (?), 30.5.2010 21:45

Mám stihl orig. hranatou červené barvy a mám s ní dost posečeno. Není špatná, ale má jednu dost velikou vadu - často se konce třepí, na dvojmo, anebo i trojmo. Tím se podstatně snižuje sekací účinek. Tráva se tím pádem úplně neuseče, ale pouze nalamuje. Dřív jsem to řešil tak, že jsem nosil při sečení štípačky a roztřepené konečky uštípl, to mě ale dost brzy přestalo bavit.  Nyní jsem koupil strunu kulatého průřezu a takovou jakoby stáčenou (v Jonseredu) a to je jiné kafe.Kupte si nejdříve menší množství na odzkoušení a posuďte sám. Barva je tmavě červená a průměr asi 2,7mm, nevím to ale přesně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika