Stenson 5200



host - 221.138 (?)
20.3.2010 8:22

Zdrávím.Jenom ohledně teto debaty.Pilu stenson, jsem zakoupil na Aukru 20.5.2009,Pila dorazila nalil jsem benzín a olej nastartoval vrčela pěkně jak třiapula v bahně, ale pak rup a chcípla.|Sundal jsem výfuk a zjistil jsem že upadlo od vyfuku kus zeleza a vletělo pod píst abylo po srandě, ale rychlá ochota prodejce se projevila, do 14 dnů dorazila nová pila.Pila do tedka frčí jak třiápula v baně, pořezal jsem asi 15m dřeva bez rozdílu jestli měké nebo tvrdé.Jeto silná pila ale radím dát menší lištu, pila nebude mít takovej odpor.jo jinak dneskajdu kácet 2 ořechy, průměr cca 50-60cm, tak dostane trošku na ....Tak zatím a taky at hlavě slouží...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 33.111 (?), 17.3.2009 22:55

Musím oponovat pane kolegoS pilou Stenson mám nařezáno spoustu hodin a opravdu jsem ji koupil ze zvědavosti.Myslel jsem, že ji za čas vyhodím a udělám si test se svou Husqvarnou 356xp(což je skvělá profi pila).No a ted je nosím na těžbu obě a rád je střídám, abych nevyšel ze cviku.Stenson je dobrá kvalita a ta moje má za sebou pár set kubíků a šlape slušně, takže,je na každém, co si vybere a jak s tím zachází

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 143.86 (?), 10.5.2009 17:29

Tak pane kolego, to bych tu vaši "těžbu" moc rád viděl, mám rád komedie. Asi ve skutečnosti 356ku XP vůbec nemáte, to byste tohle nemohl napsat.

PS: co ruce? nebrní :-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 127.12 (?), 10.5.2009 20:47

Já už viděl v lese dobrodruhů... nějak už se ani nedivím co tady někteří píšou Teďy kupme všichni Stensny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 132.145 (?), 26.1.2010 12:06

356 xp přece vůbec neexistuje, tak ji pán nemůže mít. No a že by se spletl hrdý vlastník špičkovéhu modelu357xp v označení svého stroje je zvláštní.  Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.111 (?), 26.1.2010 7:44

Nezlobte se na mě, ale srovnávat 356 xp a nějaký stenson, to nemůžete snad myslet ani vážně. Źe Vy nás tady chcete všechny jenom nadzvednout, aby byla nějaká sranda a diskuze se tady trochu oživila? Jestli je to tak, tak to beru jako dobrej pokus o vtip, ale jestli to myslíte opravdu vážně, měl by jste vyhledat nějakou odbornou pomoc!! Stenson = pár set kubíků to je tedy pořádná pecka!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 26.1.2010 11:30

A neodlupují se Vám s tý Vaší "Huskvarny" písmenka z lišty?        Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 29.1.2010 8:58

No ale vrčí hezky. Bílooranžová je taky, no celé stihl, za ty prachy no nekupte to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.1 (?), 27.8.2012 21:12

Dobrý den, to je skvělé, že pilu v akci koupíte za necelých 12tis.Lidé kteří zde chválí pilu Stenson, zřejmě nechtějí pilu za 12tis, když řežou pár metrů dřeva ročně-ale to jste zřejmě nepochopil, Je to Čína, ale co dneska není-určitě máte doma spoustu věcí made in čina a možná o tom ani nevíte.Pilu Stenson mám již dva roky a je naprosto bezproblémová.Když jsem potřeboval náhradní díl, odeslal jsem prodejci a do týdne jsem měl, samozřejmě zdarma, díl nový.Takže pilu doporučuji, Petr si koupí pilu za 12tis.a bude všude říkat, že nemá Čínu.Vy ostatní normální si kupte Stenson a jeďte radši na dovolenou, než mít doma pilu za 12 na hovno...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 221.138 (?), 20.3.2010 8:22

Zdrávím.Jenom ohledně teto debaty.Pilu stenson, jsem zakoupil na Aukru 20.5.2009,Pila dorazila nalil jsem benzín a olej nastartoval vrčela pěkně jak třiapula v bahně, ale pak rup a chcípla.|Sundal jsem výfuk a zjistil jsem že upadlo od vyfuku kus zeleza a vletělo pod píst abylo po srandě, ale rychlá ochota prodejce se projevila, do 14 dnů dorazila nová pila.Pila do tedka frčí jak třiápula v baně, pořezal jsem asi 15m dřeva bez rozdílu jestli měké nebo tvrdé.Jeto silná pila ale radím dát menší lištu, pila nebude mít takovej odpor.jo jinak dneskajdu kácet 2 ořechy, průměr cca 50-60cm, tak dostane trošku na ....Tak zatím a taky at hlavě slouží...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 79.76 (?), 28.6.2010 18:16

Naprosto s vámi souhlasím. Jsem zedník a pilu jsem koupil na vyřezávání sterých krovů a tiplových stropů (pro nezasvěcené -trám vedle trámu). Dal jsem 40-ku lištu a řeže a řeže. Myslím že domu na běžné řezání topiva apod. je naprosto dostačující! Pepa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika