Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
host - 3.66 (?) 
9.5.2016 23:09
Nevšiml jsem si, že by vyloženě byl proti tříkolce, ale s tím kolečkem to tak je, i při zaaretování, to vždy někam táhne, tak pokud to máte doma, tak to víte, že tam ta stabilní stopa není jako u čtyřkolky, navíc pokud je jen náznak sklonu svahu a seká se po vrstevnici.Ale na plochy bez překážek není privátně určena, tak jen aby si to případní zájemci uvědomili.Jinak honda použivá tento způsob už dávno u modelu bez sběru.Osobně by jsem hechta taky nevzal, ale nikomu to nerozmlouvám, jen mám raději kvalitnější výrobky, pokud nejsou na jedno či dvě použití v roce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 14.46 (?), 10.5.2016 2:58
Honda má sekačku se sběrem a dvěma otočnýma kolama taky s aretováním.Jezdí se s ní pěkně, jak s golfáčem :),na složitější pozemek supr.U hechtu ukáže životnost, jaká to byla koupě, přeci jen má sekačka přes 40kg, to mají v této velikosti hliníkové, ale nevšiml jsem si, zda je z Al slitiny, tuším že ne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 104.86 (?), 10.5.2016 15:56

Nevím, kde jste vzal víc jak 40kg ale moje sekačka Hecht 5483SW má 36kg a stará Hecht 548 měla o 0,5 kg mín. Pocitově je to obráceně. Vaše životnost měl jsem Hecht 548 od roku 2009, seču každý týden a jen jsem naléval benzin a jednou ročně vyměnil olej a vyčistil filtr Nic víc Navíc jsem ji ještě za 2500kč letos prodal. Přal bych podobnou zkušenost všem majitelům sekaček napříč značkami. Super, za mne je to skvělá sekačka a s velmi dobrou živostností. Ale každý si kupte co chcete. Totiž dotaz byl na 3-kolou sekačku Hecht a tu já mááá-ám na rozdíl od Vás

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.204 (?), 10.5.2016 21:36
Tyto tříkolové sekačky od hechtu váží -36.1-39.2-43.3 kg dle typu a bez náplní, takže +1.5-2kg.Asi se předchozí host překouknul.Konstrukce kolečka je stejná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Otan - (30) - 150.3 (?), 10.5.2016 16:05

Těmi kvalitnějšími výrobky myslíte které?  Poraďte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jan14 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 102.35 (?), 16.5.2016 6:55

vážení: treba si u stroja správne nadimenzovať výkon! aby vám urobil potrebnú prácu, tak u kosačiek, píl a všetkých iných strojov! ak výkon stroja poddimenzujete, s tým že chcete ušetriť, neurobí vám tú prácu ktorú potrebujete! a budete s ním ať len problémy a starosti, treba kúpiť radšej stroj výkonnejší, aby ste mali výkonovú rezervu!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 148.130 (?), 1.6.2016 8:12

Má někdo zkušenosti jak se chová tříkolová sekačka v terénu, který není moc rovný (občas propadlina po myších, krtcích, měký terén s drny)?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 6.137 (?), 1.6.2016 8:20

Nechal jsem se ukecat na trojkolku. Víc bych ten těžkej krám nekoupil. Přední kolo vlítne do díry a celej spodek sedne níž. Nůž je rychle tupej pozemek mám na Šumavě krtince. Pro fajnovou slečinku na rovným placu co se chce ukazovat před sousedem v plavkách. Kus zahrady v divoké přírodě NEangry.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 1.240 (?), 3.6.2016 2:28
Je to hecht, nevim co kdo od toho ceka?Je to levný, nestandartní motory, zátěž běžně rozdělena na dvě kola nese jen jedno a nejlehčí model má 36kg! Znamý má hondu s otočnýma předníma kolečkama a neskutečně si rochní, kvalitní motor i komponenty, rajtuje ji po zahradě i dvorním angličáku a stále drží.Měl jsem model podobný hechtu, ale jen jako mulčovač, bez koše, vážilo to max.polovinu a jezdilo se s tím suprově-jak s vysavačem, takže nic nového, ale čtyřkolovou sekačku to fakt nenahradí a už vůbec ne v této kvalitě.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 104.86 (?), 3.6.2016 22:01

Tady jsou reakce jeden s tím srovnává krtince a druhý jezdil se sekačkou co ji Hecht nikdy nenabízel. Než začnete reagovat na něco co neznáte seznamte se s tím prosím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika