Sekačka na vysokou trávu



host - 57.54 (?)
9.3.2010 12:40

Navazuji na můj předchozí příspěvek. Koupil jsem Dakr Panter. Krom poruchy sytiče zatím funguje OK. Tomu pánovi se skřiveným kotoučem.Sám se nemohl při sekání pokřivit!!!Sekal velký kámen. Vím to jistě. Protože toto se stalo ne mém P.Sekací kotouč je deformační zona.Pro sekání malých a členitých ploch, je nevhodný. Je moc těžký.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
         
host - 47.123 (?), 9.6.2008 12:19

Dekuji mnohokrat za informaci. Potrebuji sekat v dost tezkem terenu (misty rozmacenem), takze budu radeji hledat neco s nahonem prevodovkou.

Dakr mel u starsich provedeni jednobubnovych stroju take treci pohon? Strasne spatne se na internetu tyhle informace dohledavaji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 9.6.2008 16:54

Dakr RŽS má pohon přes převodovku a na kola je přenos přes ozubená plastová kola - ty jsou pevně na kolech a k nim se přisune po stlačení pojezdové páky kovové kolo na obou stranách. Když si to pohlídáte - min. údržba, tak je to nezmar.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 57.54 (?), 9.3.2010 12:40

Navazuji na můj předchozí příspěvek. Koupil jsem Dakr Panter. Krom poruchy sytiče zatím funguje OK. Tomu pánovi se skřiveným kotoučem.Sám se nemohl při sekání pokřivit!!!Sekal velký kámen. Vím to jistě. Protože toto se stalo ne mém P.Sekací kotouč je deformační zona.Pro sekání malých a členitých ploch, je nevhodný. Je moc těžký.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika