Sekačka Alko 40 quttro



durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?)
29.6.2008 22:29

aha njn BS motor..., skusil Váš kolega vyčistit aj tu trubičku ktora taha benzín z nadrže??? zvikne tam byť na nej take sitko ktore sa môže ucpať, potom to bude nebeží alebo beží ale prská z výfuku alebo nejde do otáčok, dalej môže byť vadný aj ten ich podarený membranový karbec z plastu, myslim že tie membrany sa daju vymeniť.

veľa zdaru

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 145.151 (?), 27.6.2008 12:59, zobrazeno: 4547x

Zdravím.Mám se svou sekačkou problém ten že mi nejde do otáček a na plný výkon.Motor natočit jde ale opravdu se jen šourá a sekat s tím je doslova horor.Odvezl jsem ji minulý týden ke kolegovi že mi ji dá do rychtiku ale nic se nezměnilo.Prý vyčistil a zabrousil nějaké ventilky.Pružinky na regulátoru jsou volné a vypadají v pořádku.Svíčka dává jiskru dobrou.Nevíte co s tím?Moc děkuji za případné rady.Motor je Briggs&Stratton.David Rubeš.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 29.6.2008 22:29

aha njn BS motor..., skusil Váš kolega vyčistit aj tu trubičku ktora taha benzín z nadrže??? zvikne tam byť na nej take sitko ktore sa môže ucpať, potom to bude nebeží alebo beží ale prská z výfuku alebo nejde do otáčok, dalej môže byť vadný aj ten ich podarený membranový karbec z plastu, myslim že tie membrany sa daju vymeniť.

veľa zdaru

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika