Sekačka Al-ko Silver 46 BR zkušenosti



host - 218.7 (?)
7.9.2009 22:45

mno hej bau-bau, pre toto ich nemam rád

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 163.66 (?), 7.9.2009 19:31

Tak dalece do toho nevidím ale myslim si když něco kupuji + je k tomu napsáno že je to i na horší terén, že to něco vydrží, mám starou bubnovou sekačku která jede bez problému x let a nikdy s něčím takovým sem se nesetkal, pro manželku jsem vzal menší s pojezdem aby si mohla udržovat " DALO BY SE ŘÍCT ANGLIČÁK "  a ono se to kazí od začátku? to si myslím že to není asi špatným zacházením ale prostě jsem trefil na šmejt, myslím si to hlavně stoho důvodu že po prvním dnu používaní vypadnul ten čep na výškové ovládaní, a jinak kde je řeřeno že od výroby třeba nedyl vyvážený nůž a nestalo se to proto? ale myslím že je dost organizací které se takovýma záležitostmi zabývaji a ochrana spotřebitele která to posoudi i sté mé strany, pro servis je to jednoduché napsat, že za to může zákazník

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.7 (?), 7.9.2009 20:13

  Podľa mojich skúseností sa kľuka nikdy neohne neakým malým nárazom a takisto sa neohne ani nôž.Som servisák a aj ja sám kosím asi 2000m kosačkou.Ak kosačka skape na hlinenom kopci alebo mravenisku a p.nič sa nedeje, iná situácia nastáva ak nôž zastane na kameni, pníku a podobne.Kinetická energia rotujúceho noža je dosť veľká na to aby pri okamžitom zastavení zlikvidovala nôž, úchyt noža a ohlo prípadne ulomilo kľuku.Dá sa to zrovnať/bez záruky/cca 33Euro.Ináč videl som už aj vibráciami vytrhané motory zo šasi.Hlavne Hq. Nikdy som nevidel ohnutý nôž v dôsledku uvoľneného motore. Ináč Alká v poslednej dobe majú problémy s prednými kolesami, sami sa uvolnia a stane sa aj to že ich nôž zlikviduje.U nás sa vrámci predpredajnej kontroly na závit kolieska nanáša zaisťovač závitov a je pokoj.Odvtedy čo to robíme tak je pokoj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.7 (?), 7.9.2009 20:20

 P.S. personál ktorý vám stroj predvádzal by si iste všimol nadmerných vibrácii.Ale musím povedať že nikdy sa ešte nestalo že nový stroj by mal problémy z vyvážením.Netvrdím že som už zažil všetko.Ale nevidí sami to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 163.66 (?), 7.9.2009 21:14

Díky za informace, sekačku mi předali v krabici v obi a doma jsem ji složil, při koupi prodávač ukázal na předváděcí sekačce jak co funguje kde se dává olej benzín ohledně záruky a to bylo vše

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.7 (?), 7.9.2009 22:45

mno hej bau-bau, pre toto ich nemam rád

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 98.47 (?), 7.9.2009 23:41

Zlatej market.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika