Problém s meteostanicí



host - 230.33 (?) 
17.5.2023 12:31, zobrazeno: 968x

Zdravim zahrádkáře a prosím o konzultaci.K vánocum jsme s manželkou dostali od detí meteostanici Garni za cca 2000kč, od samého začátku potíže s venkovním čidlem, je cca 6-7 metru od stanice s překážkou pouze sklo ve dveřích.Čidlo nekolikrat za den vypadavá a nekdy ani samo nenaskoči a musím vše restartovat.Dvakrat to bylo na záruce s tím že vždy napsali po třech týdnech že se vada neprojevila.Já sam jsem celou stanici odvezl nejprve k synovi, pote k dceři, vždy jiná obec a jiné podmínky abych připadně vyloučil nejaké rušení u mě, bohužel se to u nich vždy hned také projevilo, jen u zaručni firmy nikdy.Chci se zeptat zda nemáte s zkušenosti s venkovním čidlem meteostanic.Mam totiž podezření že firma ani zavadu nezkoumá a rovnou napíše posudek, nebot oba posudky jsou naprosto stejné.Naposledy včera pošta dovezla vraceno z kontroly a večer ve 23h už to vypadlo.Dekuji předem za Vaše zkušenosti.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 81.144 (?), 17.5.2023 12:56
Podobné potíže se u nás objevují když končí baterka. Jak dáme novou vše OK.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 230.33 (?), 17.5.2023 14:10

Ano, pokud dam novou, jsou tam dvě, pokud dam nové a dávám drahé litiové tak je cca týden klid a pak nanovo. Ted při druhé reklamaci jsem vše dokumentoval, čas, foto, podmínky, odpověd stejná, u nas se vada po dobu tří týdnu neprojevila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.10 (?), 17.5.2023 13:09
a není možné ten výpadek nahrát na kameru a poslat jim to, aby viděli, jak ten výpadek probíhá? W.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 152.138 (?), 17.5.2023 14:42

Já mám zkušenost s tím že teploměr po krátké době zacal přijïmat cizí čidlo, stačilo přepnout na jiný kanál a bylo po problému ale to se projevovalo na vzdâlenost cca 15m a několik zdí a překážek v cestě.Na tak krátkou vzdálenost co máte je to zvláśtní.Zkuste ještě přeladit, uvidíte jestli se to zmnění.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 17.5.2023 15:23

Asi máte smůlu a odepíšete 2 tisíce. Oni to na tři týdny hodí do regálu a pak vám to pošlou zpátky. Soudit se s nimi nebudete, prodělal byste kalhoty, tak vědí jak na vás. Ještě by snad byla možnost vyzkoušet postupně nějaké jiné kanály, ale ono to čidlo to má nejspíš nastavené pevně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 81.144 (?), 17.5.2023 15:31
Ta čidla se dají koupit i nová a nebo přikoupit a sledovat jich více, pokud má stanice tyhle možnosti.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 230.33 (?), 18.5.2023 7:22

Ano, koukal jsem na čidla, stoji od 500kč výš, pokud bych vědel že je potíž v čidle tak neváhám ale pokud je ptíž ve stanici tak jen prodražím už tak velký prodělek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 81.144 (?), 18.5.2023 8:15
Doufám že se nic nezměnilo, ale pokud objednáte přes eshop, můžete do určité doby vrátit bez udání důvodu. Takže odzkoušíte a když to nebude OK čidlo vrátíte.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika