problém motor Briggs Stratton 15,5 HP



host - 30.226 (?)
22.10.2007 16:37

Obraťte se prosím na autorizovaný servis. Nevím odkud jste, ale jste li z blízkosti Brna, uveďte svúj  na e-mail    a já Vám mimo tyto stránky sdělím adresu autorizovaného servisu  Věřím, že vaše problémy tam vyřeší. Zdravím Vás.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host - 23.139 (?), 16.10.2007 14:04, zobrazeno: 77299x
Dobry den mam problem s motorem motor Briggs Stratton 15,5 HP. Je instalovan v  Zahradním traktoru TURBOCUT 15/40 (sekačka). Motor jde nastartovat, beží dobře dokud se přiblizne za 15 min neohreje. Pak zacne motor "houpat" (kolísaji otacky) motor ztrati vykon a chcipne. Nastartovat poz¨te jde ale pouze se syticem, ale houpe i na sytic a stejne chcipne. Palivový a vzduchový filtr je nový olej nový plný stav. svíčky bílá barva. Diky za kazdou radu. Jiri
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 70.42 (?), 16.10.2007 18:58
Měli jsme podobný problém ale tkvěl v tom že když nabíhaly kudly takse zakuckal a chcípnul a bylo to tím že byl uvolněněj a ty vibrace ovlivnily regulátor (ale máme starší typ).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 161.9 (?), 16.10.2007 19:13
Zkuste nastavit předstih, pokud jste to již neudělal, avšak na vašem místě, bycjh se obrátil na autorizovaný servis těchto motorů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 107.123 (?), 19.10.2007 11:10
Svěřte to servisákovi, bude tam problém v regulátoru otáček.Můžete to i sám prohlédnout, zda se některé táhlo regulátoru např. nevyvleklo /nezůstalo viset/ a pod, ale dle popisu to bude závada větší a bude to chtít i seřídit dle otáček a pod. Dle Vašeho popisu by ještě chyba mohla být ve vedení paliva, /např. hadička benzínu se dotýká horké části motoru/ a palivo v ní se začne po čase vařit a začne kolísat přítok do karburátoru, tím se rozhodí i otáčky ale spíš došlo k nějakému uvolnění, nebo zaseknutí na regulátoru. Prohlédněte to a napište více.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 4.243 (?), 19.10.2007 11:28
Můj typ na závadu je těsnění pod hlavou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 30.226 (?), 22.10.2007 16:37

Obraťte se prosím na autorizovaný servis. Nevím odkud jste, ale jste li z blízkosti Brna, uveďte svúj  na e-mail    a já Vám mimo tyto stránky sdělím adresu autorizovaného servisu  Věřím, že vaše problémy tam vyřeší. Zdravím Vás.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 23.139 (?), 23.10.2007 7:14
Když se problém objeví tak je videt ze regulator hybe s klapkou karburatoru. Tahla jsou v poradku. Mam jiste zkusenosti a s automobilovymi a motocyklovymi motory a osobne mi prijde jako kdyz dochazi benzin. To by odpovidalo i tim ze kdyz zacne zlobit a dam sytic tak se chytne a chvili jede dobre. Karburator jsem nerozebiral, ale asi bude cistej kdyz to 15 min jede. Muze byt problem v palivove pumpe nebo mozna v el jehle co je  v karburatoru (nevim jakou tam ma funkci ze by samozapaly po zastaveni motoru?). Diky za dalsi rady.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 2.122 (?), 23.10.2007 9:31
Vypadá to, že byste si to nejraději opravil sám.
Začal bych prozkoumáním, zda je přísun paliva v pořádku a to od
A až do Z.
Bylo by dobré se dostat do situace, kdy se porucha projeví. Potom zkuste různé triky jako např. odstranit víčko nádrže, odpojit hadičku přívodu paliva u karbecu zda zní poteče palivo a pod. - tzv. vylučovací metodou. Ale pozor, počítejte s tím, že palivo asi poteče a také se může vznítit od cigarety, nebo nějaká jiskra (vzniknou výpary) stačí rožnout světlo..výbuch - nemocnice.
Víte, servis je na podobné zákroky vybaven a personál vyškolen, ale když to chcete zkusit sám, abyste věděl do čeho jdete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 30.226 (?), 23.10.2007 10:32
Když jsem Vám včera doporučil autorizovaný servis, měl jsem na mysli konkrétní servis, který se s touto závadou setkal a ani výrobní firma (americká) ji nedokázala řešit. Servis, který mám na mysli ji řešit umí. Zajímavost: porucha se jeví jen u benzínů v ČR. Zdravím.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 2.122 (?), 23.10.2007 10:56
Uznávám, že benziny v ČR je kapitola sama pro sebe a téměř nikdo tomu nechce věřit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika