Postrekovac pre zenu



host - 248.219 (?)
14.4.2018 21:35

Teď jsem ještě koukala na dnešní ceny, postřikovač stále cca 500-600,-, prodlužovací 1m plast.nástavec 500,-, mosazný výsuvný 1-2m už 700,-Kč (má ho Agromanuálshop).

Ten malý 1,5 litru mám Rosa -viz foto (existují 1,5 a 2 litry).- ten je tak na angrešt - viz obr.

Jinak na stromky to chce ten 5 litrový, ony takové 2 ks broskvoní těch 5 litrů vyžadují...           Lída


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 68.17 (?), 12.5.2018 17:31

Není starý a nový model. Čekal jsem na něj rok a půl. Furt se něco měnilo i vzhled, ale fyzicky jsou dostal jeden z prvních kusů pokud nebyl první a jiný model nebyl. To samozřejmně, ale nemůžu říci do budoucna, protože jsem s ním velmi spokojený, asi nejsem sám a je možné, že pokud se jim to dobře prodává budou mít i nové modely. Kdy vědí jen v Hechtu.

Souhlasím s Vaším návrhem na odpověd

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 14.4.2018 19:25

Po dnešním rosení si myslím, že pro ženu by měl být postřikovač co nejlehčí a s objemem do 5 litrů. Je dobré mít k němu i prodlužovací nástavec pro vyšší stromky. Vyloučit však můžete motorové rosiče, které když se naplní, jsou velmi těžké. Nasadit na záda takový nastartovaný a plný rosič bez asistence je práce pro silného chlapa. Pokud se rozhodnete pro akumulátorový, napřed si ho potěžkejte a přimyslete si tak 5 kilo navíc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.219 (?), 14.4.2018 21:10

Mám také zahrádku 400m2. Postřikovač mám 5tilitrový Gloria Prima. Jsem s ním nadmíru spokojená, mám ho řadu let. Mám k němu i teleskopický nástavec (vysunovací, 1-2m), ale použila jsem ho jen párkrát. Postřikovač dobře a jemně rozprašuje. Sice se musí napumpovat ručně, ale zas člověk nestříká denně. Navíc má tu výhodu, že k němu lze sehnat náhradní díly (jednou jsem takhle k němu objednávala ventil, za rok jsem původní našla v kompostu)... Kamarádka už má třetí (různé jiné) a když ji naštvou, že blbě stříkají, přijde si půjčit ten můj. Ten můj stojí mezi 500-600 Kč, jak kde, mosazný prodlužovací nástavec stál také nějak kolem 500Kč.

K němu mám ještě ruční malý na 1,5 litru, co se dá také napumpovat. 

Lída


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 248.219 (?), 14.4.2018 21:35

Teď jsem ještě koukala na dnešní ceny, postřikovač stále cca 500-600,-, prodlužovací 1m plast.nástavec 500,-, mosazný výsuvný 1-2m už 700,-Kč (má ho Agromanuálshop).

Ten malý 1,5 litru mám Rosa -viz foto (existují 1,5 a 2 litry).- ten je tak na angrešt - viz obr.

Jinak na stromky to chce ten 5 litrový, ony takové 2 ks broskvoní těch 5 litrů vyžadují...           Lída


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 211.154 (?), 15.4.2018 1:37

Dobry vecer pani Jana,

ja mam presne Solo 402 a 457

402 je dobry na male veci - par korenov vinica, mensiu broskynu, ribezle. 457 pouzivam aj s predlzovacom nastavcom (mosadzny 1.5m tusim) na vacsie stromy. Na 457 je plocha tryska ktora je vyborna, velmi zrychluje pracu

Ja odporucam oba. len 402 by mi nestacilo kvoli kratkemu dosahu, navyse ked mate dlhsi nastavec ste dalej od toho postrekoveho svinstva a je mensia sanca, ze sa "osetrite" spolu so stromami.

Ja som zacal s 5l gardenou, ale ta sama prestala po 3 rokoch tesnit. Tak som hladal nieco kvalitnejsie a som nadmieru spokojny.

Juraj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 57.127 (?), 15.4.2018 8:26

verzia 457 PRO je lepsia vybava, regulovatelna mosadzna tryska ktora vam nahradi vsetky varianty tym ze je regulovatelna, cize od kratkej vzdialenosti jemnym postrekom a az nastavenim suvisleho prudu mozete dosiahnut aj vysku 5 m.Kazdopadne ked uz sme pri SOLO je vhodne vyuzit to mnozstvo prislusenstva, predovsetkym predlzeni v roznych variantach az napr. tleleskop do 230 cm. SOLO 402 je vynikajuca vec, ale len pre mensie vykony, robi uzasny parovy postrek, uplne mlhu, ja to pouizvam aj pre obcerstvovanie bytovych rastlin cistou vodou. A na vinic by som vam doporucil prislusenstvo nosnik viacerych trysiek, cize nemusite pri postrekovani jednou tryskou otacat sa okolo celeho pna, staci ist rovnomerne vedla a mate celu vysu zabespecenu postrekom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika