motorový postrekovač SOLO



host - 11.104 (?)
20.11.2007 21:20
Já používám motorvý SOLO 423 PORT a nesouhlasím  s pomluvou o vibracích. Jsou utlumovány čtveřicí prožin dostatečně. Také si myslím, že právě do vinohradu jsou tyto stroje ideální. Potřebujete snad postříkat list z obou stran, ne? To právě zajistí proud vzduchu v němž se list pohybuje a postřik ulpí na obou stranách listu. Proč by se jinak v sadech a vinicích používaly kruhové vzduchové rosiče. Stříkám s ním i mandelinku a i když se sková na spodek listu dostane zásah. Takže to, že vy nechcete motor. rosič neznamená, že volíte správně. Nemluvě o efektivitě práce. A hlučnost? Jasně že tam je. Vždyť motor o objemu 70 cm3 žene vzduchovou turbínu, ale není to nic co by mně připravovalo o uši. Holt je vidět, že zavrhujete něco, co jste neměl v ruce (na zádech).
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
sup - (1) - 69.1 (?), 20.11.2007 17:58, zobrazeno: 6489x
Dobrý deň,
uvažujem o zakúpení motorového postrekovača SOLO 432 a budem ho využívať hlavne na postrekovanie vinohradu. Typ 433 je síce výkonnejší, dosahuje  tlak 30 bar, ale je o 1.8 kg ťažší. Má niekto s týmito postrekovačmi skúsenosti? Nechcem  motorový rosič, veľká hlučnos a vibrácie.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 11.104 (?), 20.11.2007 21:20
Já používám motorvý SOLO 423 PORT a nesouhlasím  s pomluvou o vibracích. Jsou utlumovány čtveřicí prožin dostatečně. Také si myslím, že právě do vinohradu jsou tyto stroje ideální. Potřebujete snad postříkat list z obou stran, ne? To právě zajistí proud vzduchu v němž se list pohybuje a postřik ulpí na obou stranách listu. Proč by se jinak v sadech a vinicích používaly kruhové vzduchové rosiče. Stříkám s ním i mandelinku a i když se sková na spodek listu dostane zásah. Takže to, že vy nechcete motor. rosič neznamená, že volíte správně. Nemluvě o efektivitě práce. A hlučnost? Jasně že tam je. Vždyť motor o objemu 70 cm3 žene vzduchovou turbínu, ale není to nic co by mně připravovalo o uši. Holt je vidět, že zavrhujete něco, co jste neměl v ruce (na zádech).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika