Motor Tecumseh



host - 168.21 (?)
1.10.2010 18:41

Pokud Vám motor startéru točí a pastorek je přitažen.tak musíte rozdělat pastorek.Je tam spojka a ta může prokluzovat.Pokud je to jak u auta, jsou tam jehly, které mohou být smetené.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Radek Horňák - (5) - 97.220 (?), 30.9.2010 21:56, zobrazeno: 11312x

Dobry den, do starsi sekacky jsem si levne poznamosti sehnal novy motor Tecumseh 50 Centura LX s el. starterem. Puvodni motor uz nemel silu.

Problem spociva v tom, ze kdyz chci motor nastartovat baterkou do sekacky, tak starter 1-2x protoci a pak jede jakoby naprazdno. Pritom baterie je skoro nova a ma kapacitu 5Ah, coz si myslim je dost. Kdyz treba napojim baterii z auta 60Ah, tak toci vpohode, sem tam vyskoci.

Z motoru jsem sundaval brzdu, protoze ma sekacka na to neni vybavena.

Packy starteru byly namontovane na brzde, ale po jejim odstranenim jsem pouzil podlozky, takze vule pastorku a ozubeneho kola u starteru je spravna, tim padem vylucuji, ze by to mohlo timto byt.

Znamy ma ten samy motor a rikal, ze to bude startovat vporadku, az pry si pastorek s ozub kolem sednou... tak teda nevim kde je problem...

 

Prosim, poradte, diky.

Tecumseh Centura LX50 el.st.
Tecumseh Centura LX50 el.st.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Radek Horňák - (5) - 97.220 (?), 1.10.2010 17:23

Dneska jsem to ještě zkoušel, ale nenastartuje. Vždycky to startér 2x protočí a pak pastorek vyskočí a jede naprázdno. Ohlodané nic není a kabely jsou dostatečně tlusté.

Věděl by teda někdo co s tím?

Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.21 (?), 1.10.2010 18:41

Pokud Vám motor startéru točí a pastorek je přitažen.tak musíte rozdělat pastorek.Je tam spojka a ta může prokluzovat.Pokud je to jak u auta, jsou tam jehly, které mohou být smetené.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Radek Horňák - (5) - 97.220 (?), 1.10.2010 20:06

Nene, je tam jakoby takova spirala, jak se motor roztoci, tak odstredivou silou pastorek sjede v te spirale a zacne zabirat.

Problem je v tom ze jak pastorek zabere, najede do soukoli, jednou protoci, tak ihned vyskoci zpatky nahoru a motor jede naprazdno.

Vypada to nejak takto a i nejak takto se to chova, akorat ze tim starterem to proste nenastartuju.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 97.220 (?), 21.6.2011 18:37

Vedel by teda nekdo co s tim?

Dekuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 106.211 (?), 17.8.2011 23:50

Měl jsem to samý koupil novou baterku a jako vůl půl roku roztlačoval auto a pak jsem to tedy udělal. Zespoda vyndal startér, rozebral a zjistil ze uvnitř byly malý kousky z pastorku ale opravdu jen malý...
A ty právě startér zkratovaly...
Tak jsem startér očistil smirkem(byl od těch kousků trochu vydřenej) a zase složil.
Dosud - 2 roky bez problému.
Ale bylo to u auta...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika