Motor Slavia 1D80 diesel



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
gary - (5) - 168.11 (?) 
25.1.2013 9:30

Olejove cerpadlo sem vindal a ozubene kolecko je naprosto zdrave.Ale ten obsah olejove naplne byl horsi(pucky, hrudky,emulze,...)dukladne sem to vse vymyl a ted cekam na valec a pist s krouzky.A to cerpadlo maze jen loziska nebo i pist?Nebo jak je mazan pist?A pod klikou ma byt olej nebo jen to co tam strikne cerpadlo.Presne jak rikate je to hodne stare a sehnat nejake informace je dost tezke protoze uz to nikdo nezna.         Diky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 110.44 (?), 11.5.2013 22:26

Normálně řečeno tento typ motoru je dvoutaktní tzn. motor nestrpí niske otáčky automaticky se začne přidírat  (špatně maže) takže raději ho netrapit na volnoběh a zvednout mu otáčky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 56.199 (?), 19.12.2012 15:52

dobrý den 

chtěl bych poradit vyměnil jsem válec, píst i písní kroužka motoru 1d80.Motor chytne ale nechce jít do otáček. Ovzdušnil jsem naftu. Děkuji Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 252.248 (?), 24.1.2013 16:48

pokud jste tu naftu odvzdušnil tak jak to má být -potom se podívejte na regulátor otáček, ten je uvnitř řemenice na startování dostává se tam vlhkost a když je motor delší dobu odstaven-třeba při větší opravě -takže konkor a rozhýbat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 119.224 (?), 2.2.2013 12:03

Dobrý deň, chcem poprosiť o radu:

mám motor Slávia 1 D 80, je po výbruse valca, má nový piest a krúžky. Po naštartovaní pri vyšších otáčkach po cca 2-3 minútach zhasne. Pri vyššich otáčkach dymí na šedo a z výfuku vyteká dosť veľa mazlavej čiernej hmoty z nafty a oleja. V motore je nová vstrekopvacia tryska a nové vsrtekovacie čerpadlo. Nenalial som tam príliš veľa motorového oleja a nedáva čerpadlo príliš veľa nafty?

Ďakujem za radu.

Juro

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
gary - (5) - 168.11 (?), 1.3.2013 14:54

a muzete mi to nejak popsat jak ten regulator vipada?Mam taky ten problem.Co mam vsechno sundat atd.     mockrat diky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
gary - (5) - 168.11 (?), 6.3.2013 20:50

Zdravim, tu naftu staci odvzdusnit na cerpadle jak je tam ten sroubek nebo se musi jeste nekde jinde?setrvacnik musim tedy sundat abych se dostal na regulator otacek?Jak je tahlo od plynu a vede za remenici to je co?Nemam s timto motorem zadne zkusenosti a uz sem z toho zoufalej, motor bezi ale nejde do otacek.           predem diky za rady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 56.199 (?), 15.5.2013 21:45

a ještě bych se chtěl zeptat mám píst u motoru 1d80 a na ní je šipka na kterou stranu ji mám dát k výfuku nebo k sání vzduchu děkuji 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 233.127 (?), 4.4.2014 18:26

chcem sa spytat mam taku slaviu doma,, no ked je nastartovana tak mi nechce udrzat otacky na volnobehu,,aj ked pridam na rucnom plyne, tak po cca 5 sekund klesnu otakcy a zdochne kde moze byt chyba? dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 252.133 (?), 21.4.2016 9:33
Zdarec prosim o velkou pomoc u motoru 1d80 shanim pistni krouzky a nemuzu je nikde sehnat...??nevite?? Potom nevim kdy ma cerpadlo striknout kolik milimetru pred horni uvrati a jeste nevim jakej tlak mam nastavit na trysce prosim poradte nevim co stim dekuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika