Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 112.69 (?) 
16.3.2016 13:49

Máte prostě v životě smůlu a všechno se vám kazí, doufám že aspoň v lásce máte štěstí.Jinak moje stiga šlape jak hodinky a nemůžu si stěžovat Pepa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 112.69 (?), 16.3.2016 13:41

Dobrý den.Mám traktorek stiga 3084 H a seču sním zahradu 1400m mírně do svahu hodně stromů a celkem hrbolatou, seču nejméně každých 14 dní hydrostatická převodovka má celkem velký ventilátor chlazení a nemám sní žádný problém.Po posečení celé zahrady je akorát trochu teplá.Jinak seču na 3/4 plynu a perfektně zbírá trávu do koše.jinak klidně seče i na zpátečku, tlačítko které se musí při tom držet jsem propojil tak že bez problémů.Traktůrek je velmi pěkný má led světla mohu jen doporučit.Pokud by vás něco zajímalo klidně napište Pepa.

pepaokal@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 44.40 (?), 17.3.2016 19:36
Osobně mám s hydrogearem špatné zkušenosti, ale na Vaší ploše a bez kopců se s potížemi určitě nesetkáte.Stiga je od střední třídy stále kvalitka, ty nejlevnějši produkty jsou následek globalizace, ale kdyby byly nepoužitelné, tak si s nima jméno nekazí.Dostupnost dílů je suprová-do tří dnů, nejdéle to bylo pět dní(8let zkušeností s touto zn.,mám pět výrobků od stigy).Váš mth. náběh za rok bude cca 40mth, za deset let Vám to bude stále jezdit :).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika