Malotaktory Jinma



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
Roxteedy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (143) - 242.192 (?) 
11.12.2010 14:20

za tu dobu, co jsou v prodeji, už jste potřeboval písty? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 149.67 (?), 2.6.2011 11:04
Já naštěstí ne, ale jsou lidé, kteří nemění olej, nemění filtry, nedolévají do chladiče nemrznoucí směs a podobně a z toho pak pramení tyto "veselé zážitky". S.P.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.54 (?), 11.8.2011 23:28

Moje ře těď hledám pro známeho nějaký  katalonáhradních dílu  na jinmu 204 neví nědko o neem když  sem hledal katolog dílů na naš zetor  5611 nebyl problem  a díly sou pořád

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 149.67 (?), 21.4.2010 15:35
Jinma 244E - nebrat, kvalita horší, než staré jinmy 204. Mahindra 2541 - snad ve všech směrech lepší, než jinma, hlavně synchronizovaná převodovka a reverz. Dong Feng - kvalita OK, je to provedením něco jako Mahindra, zpracováním (taková ta hrubá kovářská práce) je to blíže jinmě. Problémem je v ČR servis, nikdo se jím seriózně nezabývá. LZ - o tom vím nejmíň, se servisem je to ale jako u Dong Fengu. DF i LZ je v ČR málo, většinou individuálně dovezené. Když se těm lidem jednou rozpadnou, vyhodí se a koupí nové. V rámci ceny to nemá smysl řešit. Chcete-li traktor se zárukou a servisem i za 10 let, tak musíte ke "značkám", tzn. Mahindra, YTO, a pokud to chcete vyzkoušet, tak JINMA. Jejich dovozci (ti oficiální) fungují tak jak mají. Motory: všechno je to se žhavením, výrobce u každé značky jiný, všechno Čína, ale koncepčně vycházejí ze starých dobrých japonských motorů, toho se nebojte. Vybírejte podle toho co jsem nahoře napsal, nehleďte jen na cenu. S.P.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 12.4 (?), 17.10.2020 16:31

Nemám čínu, ale dlouho jsem o ní uvažoval. Zaráží mne jiná věc. Musí ty evropské traktory stát skutečně tolik, kolik stojí? A musejí být mnohdy tak složitě zpracované, napěchované elektrikou a elektronikou? Traktor není osobák. Asi nikdo s ním nebude cestovat přes polovinu Evropy a u těch malých se také nepředpokládá práce po celou směnu. To bude spíš výjimečnost, než pravidlo. Čína se k nám dováží přes polovinu světa a přesto se u nás prodává, i s marží prodejce, za 200-300 tisíc. To by nedokázali vyrobit třeba v Zetoru něco podobně jednoduchého, třeba i lépe zpracovaného, za srovnatelnou cenu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 116.200 (?), 31.5.2011 23:21

No, tak nevím, jestli jste koupil Jinnmu, nebo ne... já se chystám. Sháněl jsem informace kde se dalo. Snad nebudu litovat. Jdu do STS Těšovice u Prachatic, kde mají výborný servis. Myslím, co jsem zjistil, že Jinnma není špatný traktor i podle toho, co jsem si zjistil u majitelů, kde třeba tento traktor jezdí v kravíně, maká každý den 8 hodin po dobu 4 let, jezdí s ním Ukrajinci a drží... a to není jedinná kladná zpráva. Jinak lepší prý je Dong Feng... ale to nemohu posoudit, to jen co jsem kde zjistil, prý je to taková perla mezi čínskými traktory a držák, ale já myslím, že jak se k tomu stroji člověk chová, tak drží... takže vzhůru koupit Jinnmu:-))...chci ji i s kabinou. Roman

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 149.67 (?), 2.6.2011 10:52
Jo, staré Jinmy jsou držáky, vím i o stroji, který má natočeno přes 6500 mth. a nepotřeboval žádný větší servis, k vidění jsou běžně stroje s 3000 mth. O nových jinmách bych ale tak přesvědčený nebyl, o servisu těch strojů cosi vím a nebylo by to pěkné povídání. S.P.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 168.122 (?), 4.7.2011 15:48

Ja planujem priviezt Jinmu 244e priamo z Ciny.Snad to nebude horsie ako moja sestdesiatrocna Z25

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 190.111 (?), 21.7.2011 14:22

Zdravim.Chci se zeptat okolik to je levnější než ho koupit přímo v ČR chci kupovat 2 354E. Jeden kdysi tady už rešil, že ho to vyšlo pomalu o 100 000 min jak v česku. Mohl by jste mi prosím poradit...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 156.5 (?), 12.1.2012 7:40

kupoval jsem přímo v číně jinmu 204 a vyšla o 110 tis levněji jak u nás, takže to bude asi podobné

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika