Křovinořez Stihl nebo Husqvarna?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 2.122 (?) 
24.9.2007 12:01

Nemohu souhlasit s posledním odstavcem o olejích.
Mrknite na husqvarna.cz - příslušenství maziva jaký tam olej najdete.
Je to sice již asi necelý rok, kdy jsem  diskutoval s dovozcem olejů HQ o častých zadřených motorech na zelený olej a ten jasně řekl, že se zeleným olejem nemají nic společného a ani neví kdo jej vyrábí. Že sice o tom ví, ale nemůže nic dělat. Oni mají olej do modra a za ten si ručí. Při dalším pátrání jsem zjistil výrobu v Milo Olomouc, ale písemné potvrzení na to nemám.
Zelený olej HQ má, ale ten je na mazání řetězu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 1.3 (?), 25.9.2007 8:40
Abych upřesnil své tvrzení, mám na mysli olej, který Husqvarna označuje jako Low Smoke (nízká kouřivost) a ten je modrozelené barvy, stejně tak i olej XP. Bohužel jsou tyto oleje velmi barevně podobné oleji, který je nabízen neautorizovanými prodejci (v ČB např. MK Proles)  Husqvarny v bílých lahvích s modročerveným nápisem Husqvarna. Toto opravdu není Husqvarna olej a pak může docházet k již zde popsaným zadřením motorů křovinořezů nebo PŘP. Podle mého názoru by se proti těmto falsifikátům mělo zastoupení Husqvarny v ČR právně bránit, protože to poškozuje dobré jméno značky.  
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.50 (?), 19.4.2008 23:02

Reaguji na olej. je to blbost. Hq 345 vlastním již delší dobu. Mám ji jen proto, že ji obšas potřebuji. Z toho plyne, že směs mám namíchanou občas i několik měsícu a do teď jsem s tím problém neměl. A to plním stejnou směsí i křovinořez od mountfielda (nebo jak se to píše). Jestli to není náhodou ve špatném poměru míchání. 1:50 není vždy 1:50 a kór podle rysek po 1dc na láhvi. s pozdravem Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 216.242 (?), 8.10.2007 12:40
Ja bych dal hondu ten dvoutaktni smrad je k zbliti kdyz pracuji cely den, to ze je 4t lepsi vi asi kdo jezdi autem, jako pilu bych volil stihl, krovinorez mam k dispozici jeste emak oleo z mountfieldu a na to ze je 5 let stary a strunu nezna jen kotouc a 3zubec ho musim pochvalit... je to taky ten nejlepsi model 755 master. Kdyz se jinak podivate na levnejsi radu hs oleo stihl je to vse tak na hobby pouzivani dobre si rozmyslete, ja zacal 300m2 a ted 3500 a jsem rad ze jsem to pri nakupu predimenzoval :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 46.103 (?), 15.5.2021 16:44

Měl jsem pilu i křoviňák od Husky a furt nějaký problém. Stejné šmejdy jak ta hobby Gardena. Odkdy mám štílku, robota klape a jen se chechtám soseduvi, co sa furt trapi s huskou. Nedam na tu svou dopustit a Gardy bych už nešel. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika