Křovinořez stihl FS 66



host - 65.0 (?)
27.1.2014 20:14
Karburátor Walbro wt 45, anglická ebay, cca 80 liber HH
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 92.130 (?), 25.10.2013 21:26, zobrazeno: 6716x

Koupil jsem před více než rokem tento křovinořez s tím, že majtel prý jen otočil nějakými šroubky a on že nejede. Dal jsem ho nejprve do jednoho servisu - tam mi řekli pístní kroužky. Nesehnali je a tak jsem to dal do autorizovaného servisu. A ejhle - vše ok až na karburátor, jenomže ho neseženou, protože se k nám tyto křoviňáky nikdy nedovážely - byly vyráběny jen pro Němce. Takže mám prosbu - nemáte někdo špatný křovińák výše uvedeného typu a já že bych koupil od vás ten karburátor nebo celý. díky   lumpikt@seznam.cz

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 230.107 (?), 25.10.2013 22:07

Zdravím, autorizovaný servis by Vám měl oznámit v čem spočívá neopravitelná porucha onoho karburátoru. Soudím dle toho, že sháníte jiný. Ale i v případě, že seženete náhradní ze staršího stroje a vyměníte jej, nemáte záruku, že bude fungovat. Odnesete opět stroj do servisu a znovu Vám mohou oznámit stejnou poruchu. Rozhodně požadujte opravu karburátoru nebo jasné stanovisko proč nejde opravit. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 92.43 (?), 25.1.2014 18:57

Stando tak ať to vyjasním. Ten karburátor je prý něco malého, japonského a vyjímečného. Dodával se jen na tento typ a jak už jsem psal FS 66 se k nám nikdy nedovážel, byl vyráběn pouze pro Němce a i ten náhradní díl - tedy karburátor je prostě nesehnatelný. Popravdě já koupi Stihl proto, že jsem počítal s poruchou, ale protože je to zavedená značka, tak jsem si říkal, že opravit jej i za vyšší cenu bude stát za to. Spletl jsem se. Takže se to třeba někdy povede.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 65.0 (?), 27.1.2014 20:14
Karburátor Walbro wt 45, anglická ebay, cca 80 liber HH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika