Křovinořez Dolmar MS 340



host - 105.167 (?)
26.6.2016 12:37
Vygooglil jsem, že je to 2T smraďoch, moje hoby je 4T. Šel bych s tím krámem tam, kde ste ho koupil.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 213.141 (?), 7.8.2009 18:37

Omezovače jsou na tryskách z toho důvodu, aby byl zajištěn provoz při ekonomickém a nízkoemisním provozu motoru.Pokud bude omezovač nastaven špatně, tak je to prostě chyba při montáži. Většinou jsem zatím narazil na chybně nastavené omezovače u L, což je nepříjemné, ale nepoškodí to motor. Já jsem omezovače přenastavil tak, abych měl v dorazu konečnou hranici, kdy již dále nelze ochudit směs - zvýšit otáčky. Sice tím omezovač neplní hlavní důvod osazení, neboť od této polohy mohu více obohatit směs, než je třeba pro správný provoz, ale nastavení mám stejně v rozsahu předchozího nastavení, tak je to z pohledu emisí a spotřeby v pořádku. Stejně tak digitální zapalování zajistí, že se motor nepoškodí překročením max. otáček, ale při chudém nastavení H to nepomůže a motor se může poškodit nedostatkem mazání. Přesto je to plus v tom, že se otáčky omezí, neboť se eliminuje jeden faktor, který má vliv na poškození motoru.   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.142 (?), 26.6.2016 9:56

Zdravím Vás, neviem či tu je ešte niekto aktívny. Kúpil som tiež túto Dolmarku a hneď mám s ňou problém. Po naštartovaní ide to vysokých otáčok na volnobehu a nijakým spôsobom to neiem znížiť. V tých otáčkach je tak minútu a následne zdochne. Na pridávanie plynu vôbec nereaguje. Pritom postupujem presne podľa návodu. Nevie mi niekto poradiť v čom môže byť chyba?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 26.6.2016 12:37
Vygooglil jsem, že je to 2T smraďoch, moje hoby je 4T. Šel bych s tím krámem tam, kde ste ho koupil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika