Kosačka Stiga alebo GTM



host - 217.131 (?)
1.5.2011 12:20

Zdravim..mam momentalne presne tuto istu dilemu ;-)..asi dam nakoniec sancu GTM-ku ;-) vy ste sa ako rozhodli?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 109.32 (?), 28.4.2011 22:56, zobrazeno: 12057x

Vyberám medzi týmito kosačkami: Stiga Combi 48 S BW a GTM Professional 500 SP1 SC H

Má s nimi niekto skúsenosť? Poprípade podaďte, ktorú z týchto značiek kúpiť.

Ivan 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 217.131 (?), 1.5.2011 12:20

Zdravim..mam momentalne presne tuto istu dilemu ;-)..asi dam nakoniec sancu GTM-ku ;-) vy ste sa ako rozhodli?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 108.112 (?), 14.5.2011 18:33
Ja tiez rozmýslam nad tám GTM a ty si ju uz kúpil?? ak hej porad ci je dobrá
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 223.4 (?), 13.8.2011 11:54

Tak jsem řešil také podbné dilema, jen jsem měl ve výběru ještě značky Hecht a Alko a nakonec při reálné obhlídce vybraných modelů zvítězil model GTM 500 SP1 SC H. Takže už je doma a zatím (v provozu přesně 30 h) max. spokojenost. Jediné drobnost je její vyšší hmotnost (39kg na štítku) což je o něco víc, než má sekačka rodičů, kterou jsme před touto používali.

Zajímavé je i to, že tato sekačka je jednou z nejprodávanějších v ČR, což mám potvrzeno od několika na sobě nezávislých prodejců zahradní techniky a potvrzuje to i internetový prodej, a proto se i docela špatně shání.

Takže na závěr, myslím si že je to velice dobrá volba, nejen s ohledem na pořizovací cenu, která u mě nebyla rozhodujícím faktorem.

Byl jsem překvapen, s jak vysokou a mokrou trávou si dokázala poradit a to dokonce i s nasazeným košem a origo mulčovacím nožem, který se do budoucna chystám vyměnit za nůž sbírací, se kterým mám už z minula dobrou zkušenost a který vím že pro mou potřebu ještě zvýší sekací a sběrný výkon sekačky.

Pokud o ní také uvažujete a zajímají vás další názory jejich majitelů tak skuste mrknout na Heureka.cz, kde je na ni aktuálně asi 22 recenzí.

Já jsem prostě zatím maximálně spokojen, a to už jsem pár sekaček vyzkoušel...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika