Jaký vertikutátor



host - 162.128 (?)
25.3.2011 21:27
my si pujcujeme za 300 kc pujcovne. vertikutujeme 1krat rocne, takze zbytek roku by to jen zabiralo misto v garazi. mame 800 metru travniku, a i tak je lepsi si to pujcit. naposledy jsme meli alco, praci odveďe dobre, jen ten kos by mohl byt vetsi, za ted den se ohneme snad stokrat.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
host - 224.123 (?), 28.2.2011 19:46

Mám Vertikutátor UV 35 B od Mountfieldu. Je silný a je to pracant.To by se nedalo ručně ani udělat.Když to není perfekt suché jedu bez koše a seberu to sekačkou, Jinak je koš dobrý.Ale jak píše tady jeden kolega, je to ležák.Bylo by lepší si to půjčovat.Jestli to dělá v roce 6-7hod, tak je to hodně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.171 (?), 20.3.2011 8:57

Tak jsem se rozhodl pro hecht 5170.Vetší kola, 1700w,50lirů koš.Napíšu jakou odvádí práci.nashle

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 45.171 (?), 20.3.2011 9:44

Tady je-


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 45.171 (?), 25.3.2011 19:59

Nekupujte ho je to hrozný střep.Je slabý motor a velmi špatně vyrobené.Příště bych ho nekoupil.Je to křáp číňan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 162.128 (?), 25.3.2011 21:27
my si pujcujeme za 300 kc pujcovne. vertikutujeme 1krat rocne, takze zbytek roku by to jen zabiralo misto v garazi. mame 800 metru travniku, a i tak je lepsi si to pujcit. naposledy jsme meli alco, praci odveďe dobre, jen ten kos by mohl byt vetsi, za ted den se ohneme snad stokrat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 138.107 (?), 25.3.2011 23:09
Tak my máme Florabest(LIDL),cena 99eur, máme ho iba 1rok, škoda že som to nekúpil skôr..pretým sme sa trápili s hrabľami... a to len tie najhoršie miesta.Máme veľký trávnik, takže bolo toho útorok plná kopcovitá vlečka.Požičiavajú si ho aj dvaja susedia a syn.Na jar s nožmi, potom už iba s drôt.pružinami.Keby to malo trochu väčší kôš, hneď je plný
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.123 (?), 26.3.2011 13:17

Jedenkrát ročně je málo, ale s tím půjčováním máte pravdu.I těch 2x300 bych za rok dal, kdyby mi někdo před 4 roky radil abych si ho nekupoval, raději půjčil.Nejen že to je ležák a musíte to opatrovat ten i když bezporuchový stroj.No co by se na něm mělo za 30hodin a kdo ví jestli rozbít.S tím košem myslím nemáte pravdu.Já mám na kousku za dva koše plné kolečko.Taky mám úsek který jsem poházel pískem a ten koš nebyl k unesení.Větší koš bych nechtěl.No asi máte jinou značku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 15.114 (?), 27.3.2011 18:29
V pátek jsem si koupil v e-shopu s kamennou prodejnou Hecht 5170 za 3676Kč Oproti příspěvku výše pana 45171 musím ale konstatoval poté co jsem s ním udělal svou zahradu 1200m2 a tchán svou zahradu, že je naprosto v pohodě a já jsem s ním absolutně spokojený. Po vyndání z krabice se velice jednoduše složí rukojet a vše pasuje bez jakéhokoli problému. Práce s ním je absolutně pohodová proti plastovému Rigidu co jsem měl vloni a odešlo mi uložení řemenice s tím i motor. Kovové šasi je dostatečně silné aby se nekroutilo. Motor se nezastaví ani o kamen, oparvdu nevím proč by mělo být 1700W málo. Prostě nevím o čem ten příspěvek nahoře byl ale ne o stejném stroji jako mám já.A že je vyrobený v číně? Co tam dnes není? Elektronika prakticky všechna, půlka zahradní techniky co je na trhu jen se na to nalepí nějaká značka a zvedne se cena o 50%. Jen hloupí věří, že to co se nakupuje v Itálii nebo v Německu, že se to tam vyrábí. Polovina hlavně ta dražší ano ale to levné ne. A že bych chtěl dát třeba za provzdušnovač Solo 516 nějakých 8990Kč protože je na něm německé logo, to nechci, Nehledě na to že ani německý není a vyrábí se v Itálii.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 114.229 (?), 11.4.2011 7:41

Tak jsem si ho také objednal. Je to nový model od HECHTu nabízený od 03/2011 s kovovým šasi, dvě osy s velkými koly, 50L košem a 1,7kW motorem, tak snad bude dobře sloužit. Plasťákum za 2 tis. s malými kolečky a košem na 20L prostě nevěřím...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 114.229 (?), 18.4.2011 12:27

Tak jsem o víkendu s tímto strojem najezdil 2x800m2 travní plochy(podelně a příčně) a nutno dodat, že vše funguje jak má. Trávu krásně vyčesává do koše. Nože jsou z 3mm tlustého materiálu, takže si poradí i s občasným kamenem, který neváhají dokonce rozseknout, aniž by bylo znát opotřebení. Když to porovnám se sousedama a těma jejich vozítkama, které musí přizvedávat a pak následně pracně vyhrabávat, tak koupě nelituju.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika