Jakou sekačku do 10 000 Kč



host - 193.25 (?)
18.2.2018 23:10

O té pověsti jste si přečetl kde? Opět píšete nesmysly. Každý z projektanů těchto zařízení, teda, pokud vůbec s nimi přišel do styku, ví, že při sečení vlhké, tedy ani ne přímo mokré, trávy, vzniká velmi lepivá kaše. Takže nějaký průvanek od sebelíp tvarovaného nože i v hliníkovém skeletu, neni schopen ji dopravit tam kam potřebujeme. To byste k tomu musel vymyslet a dodělat nějaké specielní stěrače. Sekání mokré trávy se všeobecně nedoporučuje.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
                     
host - 155.38 (?), 21.6.2017 9:03

Ještě napište, že jsem zaměstnanec Hechtu laugh.

Reklamu Hechtu bych dělat nechtěl, protože po zkušenostech se servisem křováku 129 BTS a jeho následném vrácení jsem se zařekl, že od Hechta už nic nechci.

Jenže víte co. Dobrá zkušenost je k nezaplacení a nebudu všechny výrobky Hechtu házet do jednoho pytle a se sekačkou jsem opravdu spokojený.

Přikládám snímek letošního prvního sečení pozemku. Na fotce je vidět jen jeho větší část a ty pruhy jsou mulč cca 30 cm vysoké trávy - anglii tam zatím nepěstuji, takže vzhled neřeším. Vše standardním nožem. Z fotky to není vidět, ale pozemek je bývalá louka (samý hrbol) a sekačka tak převážně jezdí jen po 3 kolech. Pokud snížím výšku na 3 stupeň, ze 7, tak se sekat nedá - sekačka pořád sedá "na břicho".

Takže zatížení podvozku je extrémní a přitom vše drží. I proto jsem tak spokojen. Pokud je tato moje zkušenost reklamou, tak aťwink.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.162 (?), 17.2.2018 11:32

Kupoval som teraz tiež kosačku.Viem kúpil by som aj lacnú Čínu ale nemám tolko času aby som si mohol dovoliť kúpil Čínsku kosačku a stále vrtať sa v nej . Ja proste neverím značke ako Hecht, Fieldman,Sharks, Vega a vela iných sránd.Sám vlastním Čínsky krovinorez za smiešnu cenu cca 90 eur, a som sním spokojný, no neustále sa tam pretáčajú rúčky, hlava ničí silon a proste je tam dosť vela nedostatkov lebo za málo penazí proste kvalitu nekúpiš. Ale ja ho využívam na kosenie max. 3x cez leto po 3/4 hodinke takže mi úplne stačí.Keby som mal z ním kosiť do týždna 3x po 1,5 hodine tak sa to celé rozsype, nakolko konštručne je to slabé i keď motor je silný. Raz dávno si kamarát kúpil v Tescu mot. pílu Raptor... porezal 5m dreva a zničila sa mu spojka.Ano pílu mu vyreklamovali no on stratil čas a uznal že sa to neoplatí lebo sú z tým iba starosti.Nechcem haniť Čínske výrobky lebo Čínan vyrobí iba takú kvalitu akú požaduje jeho zákazník. Takže urobí aj super kvalitu a aj kšunt. Príkladom je napr. Weibang kde si nedovolia doviezť aušus., lebo spokojný zákazník je najlepšia reklama, nakolko rátame že kosačka vydrží aspoň 10 rokov v prevádzke. Či to vydrží Hecht? To asi tažko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 17.2.2018 18:06

Ne, hecht by to nedal. Máme na baráku 553 SX a ta sekačka je po dvou letech zespoda orezlá a jsou problémy se startovacím mechanismem. Jakmile klekne, všechny přesvědčím aby se vzal buď Weibang a rovnou vyšší verze co má hřídel místo řemenu nebo něco většího z GGP (Stiga, Vari, Alpina...). Je pravda že co se týká číňanů tak od nich nic lepšího než Weibang není, dokonce si klidně dovolím napsat, že ty mašiny jsou jedny z nejpoctivějc udělanejch a i kvalitní evropská produkce je proti tomu trošku lowendovější...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.17 (?), 18.2.2018 13:59

Mám motorovou pilu Hecht 945 z prosince 2003 výrobní číslo 0301245. Nic jsem neopravoval nic jsme neměnil. Jen ni pořezání vyčistím a uložím do garáže. Mám na ni 6-tý řetěz. Tedy Hecht vydrží i více jak 15let a naopak jiný stroj nevydrží ani 3 roky. Záleží na zacházení a kvalitě stroje

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 94.86 (?), 18.2.2018 14:38

Takovým požadavkům, pane Xanne, nevyhovuje na celém světě, ani jedna sekačka. Budete muset své požadavky silně zkorigovat. S mokrou trávou, budou problémy vždy! To zvládne jedině bubnovka, ale kdo to pak bude uklízet, že?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.98 (?), 18.2.2018 19:14

No tak to je poněkud zjednodušená odpověď.

Mokrou trávu řada rotačních sekaček vcelku poklidně zvládá, dokonce i sbírat. V žádném případě se ale se svými požadavky nebudete pohybovat v cenové hladině 10.000,-Kč, ale 2x i3x vyšší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 181.162 (?), 18.2.2018 20:00

Odpověď byla jednoduchá a pravdivá. Bydlím na celkem malé vesnici a v každém baráku je nejméně jedna sekačka v různých kategoriích. Po několika marných pokusech sekat trávu během dopoledne, všichni došli k tomu, že to vlhké nejde. Když někdo nastartuje sekačku, tak to slyším. Dopoledne je klid a odpoledne začne sekačkový rambajs. Zkuste tu vyjmenovat z té řady sekaček, aspoň několik, které tu mokrou trávu zvládnou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.6 (?), 18.2.2018 20:33

Weibang

Stiga Twinclip

Honda HRX

Stačí?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 19.98 (?), 18.2.2018 21:29

Nebyla a opět ne. Co provádíte u vás na vesnici je vaše věc.

Rozhodně ale nepaušalizujte, pokud jste osobně nepoznal stroje, které prapůvodní(mimochodem dnes již zřejmě neaktuální) zadání bez většího problému splňují. 

Jak už tu přech chvílí padlo, třeba Hondy.Mimochodem jsou tím pověstné.Stačí se o něco zajímat i za hranicemi vesnice, kde žijete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 193.25 (?), 18.2.2018 23:10

O té pověsti jste si přečetl kde? Opět píšete nesmysly. Každý z projektanů těchto zařízení, teda, pokud vůbec s nimi přišel do styku, ví, že při sečení vlhké, tedy ani ne přímo mokré, trávy, vzniká velmi lepivá kaše. Takže nějaký průvanek od sebelíp tvarovaného nože i v hliníkovém skeletu, neni schopen ji dopravit tam kam potřebujeme. To byste k tomu musel vymyslet a dodělat nějaké specielní stěrače. Sekání mokré trávy se všeobecně nedoporučuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů19:01
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika