I toto je Mountfield



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 196.212 (?) 
12.8.2008 20:47

to asi ne, ale u čongů je koupim za půlku - což je v trochu v rozporu s termínem "předraženej mountfield"

takže selskej rozum selhal ne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 157.131 (?), 24.10.2012 3:30

mohu jenom potvrdit to co už tu mnohokrát bylo řečeno, když nakupujete budou vás obletovat div že nesnesou modré z nebe, běda když potřebujete servis. Záruka-nezáruka máte špatné palivo (křoviňák oleo-mac), na to se záruka nevztahuje - jejich oblíbená písnička, to už teda nevím co bych do toho měl podle nich nalít, snad aby k tomu ještě dodávali extra palivo, třikrát po sobě stejná závada, vždy je to stejné, pokaždé min.500kč a nic ve skutečnosti neopraví, už se to tam bojím dát aby mi vrátili přinejmenším to co jsem jim přivez a ne hromadu šrotu, myslím že jsou toho schopni. Jsou to diletanti. Mountfield mě totálně zklamal taky tam už nic nekoupím!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 196.212 (?), 12.8.2008 20:45

Adélu MTF nenabízí, ve své nabídce ji má koncept Vari-Honda.

A to pozitivní? Každý je strůjcem svého štěstí, což znamená že když si koupím ten nejmenší a nejlevnější traktůrek jen proto aby soused prasknul, musím počítat s tím, že pláně s tím sekat nebudu.

Což jsme na druhou stranu mi Češi - to nejlevnější je pro mne dostačujcí a když ne  - může za to prodejce

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 88.19 (?), 17.5.2009 11:58

"Najde se tady nějaký profesionál - lesník, který používá některou z pil od MF?"

- Tuhle otazku myslite vazne...?!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 29.6 (?), 7.10.2012 10:56

Možná se bude divit ale znám chlapy co v lese dělaj i MF pilama oleomac 952 a co jsem se snima takhle bavil tak vim že pili jako jsou stihl a hq nachávaj na autě. Osobně jsem si koupil 956 na doporučení prodejce (znělo to logicky vzít si spíše výkonvou rezervu). A jsem nad míru spokojen pila fakt krásně řeže vlastní vahou nemusim na ní tlačit anebo používat kolýbavý pohyb. Nevim jak ostatní zboží ale pily jsou bezkonkurenční.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 217.46 (?), 7.10.2012 11:14

Na co s sebou vozí pily stihl a hq, aby je nechali v autě a řezali 952?? Tak řeže každá Pila s ostrým řetězem. 956 je dle popisu profi, dle servisu M. farm, pokud ji navíc máte s rezervou, tak nic zvláštního, vezměte ji do profi, kam má patřit a hq a stihl nechte v autě :-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 149.89 (?), 7.10.2012 15:14

Oleo-Mac 956 v testu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 32.205 (?), 22.5.2009 16:51

Svatá pravda! Oni skvěle umějí prodat italský šmejd za cenu třeba Stihlu... a o tom to je, na všem 50-70 % i víc rabatu a to se to pak rozdávájí slevy na kole štěstí... A záruka 7 let? proboha existuje vubec někdo v celý republice komu něco uznali po 5 letech provozu? Jasně že ne, jde jen o bezva reklamní tah... ale běžte do těch prodejen se kouknout..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 98.208 (?), 25.7.2008 13:29

Nepoučitelní.

Je to stejné, jako lidi co kupují ojetiny v bazaru za ohradou u cesty nebo v "áčkách". Všude se o tom mluví a je to pořád dokola...

Jako soudního znalce v oboru "všeobecné strojírenství - posudky o technickém stavu motorových vozidel a strojů" mne zaujal zejména ten "znalecký posudek na návod". Technickému znalci opravdu nepřísluší v posudku něco doporučovat prodávajícímu... ale to jen na okraj... Vězte, že nenaděláte nic. Pro příště můžete jen nakupovat jinde než u Bédy Trávníčka. Dále je pak nutné si uvědomit, že propagovaná záruka u MF 7 let je naprostá hloupost, protože technicky odůvodnitelná a navrhovaná životnost zařízení typu "drobná zahradní technika" je maximálně do 5 let, osobně bych udal spíš interval 3-4 roky, zvláště při častém používání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 175.67 (?), 26.7.2008 10:10

S tou sedmileto zárukou jste mi připomněl: Do práce jezdím kolem billboardu jedne netové firmy nabízející pneu. Asi 40 cm písmem mají na BB napsáno doživotní záruka na všechny typy pneu! To je myslím dostatečné vysvětlení, jak taková záruka funguje. Tzn, i kdyby dal Béďa padesátiletou záruku, tak je výsledek stejný. A.W.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika