Hecht 7100



host - 157.131 (?)
3.10.2016 17:25

Jste si tou Hondou jistý? Dnes mi v prodejně říkali něco úplně jiného, pro mně to není nic zásadního, já jen k vůli Vám. Jinak s tím XP jste mě dostal... proč se stydeť. Tak proč se stydět za Hechta, že jo, když jsou to krajini:-).

Z téhle debaty plyne jediné. Když si koupím produkt z Číny 5x levněji u někoho jiného je to šunt, brak a doroka a do dne klekne. Ovšem půjdu-li k Vari, jež byl, je a bude po dlouhá léta spasitelem všech malotraktoristů můj Čínský šunt před destrukcí na desetiletí ochrání. Amen

Jo a to, že spodek (celá skříň) převodovek je vodotěsný jaksi plyne z faktu, že na druhé straně gufer je olej, že.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 9.6 (?), 3.10.2016 16:49

On je rozdíl mezi GCV a GSV - a ta vlajková loď GSV vložku opravdu má. A má ji i ten čínský XP 200, jenže proč se za XP stydět, když není proč... a pokud ho někdo nechce, má možnost vybrat z jiných. Taky můžu napsat, že šnekový kolo u dsk317 je ze slitiny bronzu s ocelovou osou a celý se to točí na ložiskách 6008 a navíc je to vodotěsný...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 3.10.2016 17:25

Jste si tou Hondou jistý? Dnes mi v prodejně říkali něco úplně jiného, pro mně to není nic zásadního, já jen k vůli Vám. Jinak s tím XP jste mě dostal... proč se stydeť. Tak proč se stydět za Hechta, že jo, když jsou to krajini:-).

Z téhle debaty plyne jediné. Když si koupím produkt z Číny 5x levněji u někoho jiného je to šunt, brak a doroka a do dne klekne. Ovšem půjdu-li k Vari, jež byl, je a bude po dlouhá léta spasitelem všech malotraktoristů můj Čínský šunt před destrukcí na desetiletí ochrání. Amen

Jo a to, že spodek (celá skříň) převodovek je vodotěsný jaksi plyne z faktu, že na druhé straně gufer je olej, že.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.203 (?), 3.10.2016 17:31
Kupte si pětkrát levněji a za 10 let se budem bavit. To moje 22 letý Vari přežije Chechta a že maká, né stání a ometání.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.100 (?), 3.10.2016 18:31

Moje řeč. Hecht je špatný kup. Tehdá když jsem zahradní techniku prodával(preferoval jsem stroje žluté neznámé barvy mj.) Chodili lidi zdálo se jim drahý dát za kultivátor 6000,-, za sekačku 5000,-, za mot, pilu 10000,-,za mot, kosu 10000,- abych nepřišel o zákazníky(kšeft) nabízel jsem jim značky viz. Hecht, Gardenmeister, AL- KO apod. Obchody uskutečněny a moje hamižnost a ochota zároveň se mi záhy začala vracet i s úrokama. Občas si řikám že jsem nebyl ráznější a nevnutil těm lidem po každý něco od Stihlu, HOndy, H, apod. Ale když si to vemu, Vám to může být vlastně jedno, kupujte ty Hechty apod. a pak to vlastně zničte, což de jednodušejc než u renomovaných značek a vratťe to ať se z toho omeje ten kdo Vám to prodal(aspoň nebudu a nejsem sám kdo to zažil co jsou lidi zač):-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 3.10.2016 19:19

Když pominu naprosto pomataný příspěvek o tom, že nový Čínský OHV motor nahradím dvoutaktem, tak toto vážně nechápu.

Prodával jste zahradní techniku - chvályhodné, byli reklamace - jasně, zboží jste s reklamačním protokolem odeslal dodavateli. Aaa?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 3.10.2016 19:26
Vari nabízí vyměnit starý 2T za čínský 4T. Co je v tom pomataného teda nevím. Starý 2T je proti 4T OHV šunka. Tady je ještě garance Vari, že ten 4T není levná čína.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 3.10.2016 19:43

Ano ta ECO akce je super, ale pán (pár řádku výše) píše o tom, že když nebudete spokojen se 4taktem z Číny, můžete jej nahradit motorem 2T a to je naprosto pomatené. A garance Vari je, že ten 4T motor levná Čína je. Viz výše:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.100 (?), 3.10.2016 19:32
Aaa byl jsem mezi mlýnskejma kamenama, nervy v pr.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.100 (?), 3.10.2016 19:39
A z hamižnýho kseftu zbylo h.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 3.10.2016 19:48

Aaajó už to chápu, dodavatel tvrdil, že to na reklamaci není a zákazník byl přesvědčen, že je. No a vy jste byl hromosvod a vlastně v pasti. Můžu Vás uklidnit, že nejste zdaleka sám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika