Ekologický benzín Aspen



host - 15.202 (?)
20.10.2009 8:56

Zdravím,

taky jsem se pídil po informacích, co ten benzín Aspen 2T vlastně je. Viz akroforum.cz.

V bezpečnostním listu stojí "obsahuje plně syntetický olej přibl.2%". Ale jaký, to už neříkají.

Zkusil jsem ho loni v pile, spotřeboval jsem Aspenu 2 kanystry a poznal jsem jen 2 rozdíly:  jednodušší obsluha (není potřeba hlídat míchání oleje) a spaliny nejsou cítit. Podle mě je to ale dost drahý a tak jsem se vrátil ke klasice Natural+olej. Honza

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
JENDA147 - (4) - 155.93 (?), 18.10.2009 23:18, zobrazeno: 7903x

Dobrý večer,

chtěl bych se zeptat zdejších odborníků zda by mi mohly poskytnout informaci o druhu/typu oleje který se používá v tomto benzínu. (potřebuji jiné složení 1:25) Originální poměr v benzínu Aspen je 1:50. V prodejně -HUSGVARNA -mi prodavač nebyl schopen tuto informaci poskytnout.

děkuji předem za informace

Jan

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 15.202 (?), 20.10.2009 8:56

Zdravím,

taky jsem se pídil po informacích, co ten benzín Aspen 2T vlastně je. Viz akroforum.cz.

V bezpečnostním listu stojí "obsahuje plně syntetický olej přibl.2%". Ale jaký, to už neříkají.

Zkusil jsem ho loni v pile, spotřeboval jsem Aspenu 2 kanystry a poznal jsem jen 2 rozdíly:  jednodušší obsluha (není potřeba hlídat míchání oleje) a spaliny nejsou cítit. Podle mě je to ale dost drahý a tak jsem se vrátil ke klasice Natural+olej. Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
JENDA147 - (4) - 155.93 (?), 21.10.2009 1:22

Ahoj.

já ho chci používat v RC- modelech letadlech na benzínový motor.

Bydlím v paneláku a normální benzín přeci jenom docela zapáchá

a není nejzdravější to čuchat. Jinak spotřeba na 1 let cc-120ccm je zanedbatelná. Jde o motor 20ccm z křovinořezu . Ale bojím se míchat 

různé oleje abych při provozu nestrhnul ze stěn válce olejový film a mohl bych zadřít motor. 

Jan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika