Doporučte sekačku dle požadavků



host - 227.2 (?)
12.9.2014 13:41

Dival jsem se na Heureka.cz, v sekci sekacky jsou tam i recenze, vetsina sekacek vetsiho vykonu pochopitelne pojezd ma, ale jsou tam i bez pojezdu cena cca.20 tisic a vice, uz se to necha poridit s vykonnym motorem 6,5HP, ma to obcas i hlinikovy skelet-nehnije to, lehke,trvanlive, coz je vyhoda, motory napr.Honda GCV 190,nebo Bridge Stration, i treba Kawasaki, atd.At dobre koupite.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
host - 19.98 (?), 13.9.2014 14:53

Používáte často silná slova.Demagogii nikde nevidím. Že konstrukce vašich strojů neumožňuje sběr mokré trávy bych teď už věřil, neboť je třeba si uvědomit, že vývoj jaksi za ty roky pokročil. Asi chápete že každý normálně uvažující výrobce na nových modelech strojů vždy to nefunkční vylepší a vychází vstříct požadavkům zákazníků.

Honda si zakládá u traktorů na novém tvaru výhozového tunelu do koše a na pomocných plastových ventilátorech umístěných těsně nad noži.Můžu vás ubezpečit, že to sbírá nejen mokrou trávu dokonale. Sám jsem to vyzkoušel na jejich předváděcím traktoru těsně po dešti v sadu-žádné fotbalové hřiště- a na základě této zkoušky jsem pak koupil.

Znovu opakuji, že i se suchou trávou nelze po sečení vysypat koš pouhým vyklopením, musí se s ním cuknout za k tomu určené madlo.

Sekačka mi sbírá taky mokrou trávu, i když ne tak dobře jako suchou -logicky.

Doba jaksi za těch 10 let pokročila, pokud vyzkoušíte tak pochopíte. A to vás upozorňuji, že do jakéhokoliv vytváření dokonalé modly z Hondy mám fakt daleko.Před koupí velice důkladně vše porovnávám a je mi jedno, jakou značku koupím. Tentokrát se na sběr trávy zaměřili a dokonale jim tzo vyšlo. Přestavovat 10 let starý stroj na nové komponenty je vyhazování peněz.Funkční je vždy pouze naprojektovaný aktuální celek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 250.122 (?), 13.9.2014 15:37

ja myslim, že si staci precist navod, tam je napsano ze se nedoporucuje sekani mokre travy. Klidne velebte hondu, urcite ma dokonale motory a kvuli tomu ze se jim neco nepovedlo a pak to spravili tam urcite nepujdu nakupovat znovu.  100K neni investice na dva roky a je to hondy kratkozraky problem ze ma sve klienty jenom na zdimani penez. Ta pitomost s mokrou travou byla reklamnim heslem i tentkrat

U me to neni jedina negativni zkusenost s touto znackou Navic nejsem kafka a ty honda akce jsou staveny pro kafky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 13.9.2014 20:33

Nemám sice s Hondou jen pozitivní zkušenosti, ale s vámi je další diskuze zbytečná.Prostě jste neudělal dobrou zkušenost, přeji vám lepší s jinými značkami. Mě maká(pokud maká) dokonale, traktor sbírá mokrou trávu bez chyby(se záběrem 1m to může být jinak)!!! Budou v tom hrát roli taky hlava a ruce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 167.224 (?), 10.10.2014 11:12

Vy toho tak víte o cenové politice... Takove rabaty, co tu pisete, ma v technice jen Mountfield (a kolikrat i vetsi). Tyto rabaty jsou jinak jen u zelinaru, zahradnictvi a dalsich prodejcu se spotrebnim zbozim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.2 (?), 12.9.2014 13:41

Dival jsem se na Heureka.cz, v sekci sekacky jsou tam i recenze, vetsina sekacek vetsiho vykonu pochopitelne pojezd ma, ale jsou tam i bez pojezdu cena cca.20 tisic a vice, uz se to necha poridit s vykonnym motorem 6,5HP, ma to obcas i hlinikovy skelet-nehnije to, lehke,trvanlive, coz je vyhoda, motory napr.Honda GCV 190,nebo Bridge Stration, i treba Kawasaki, atd.At dobre koupite.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 141.31 (?), 12.9.2014 18:10

Mne teda, pardon, nektere rady prijdou prinejmensim dost zajimave. Chci sekacku, je mi nabizen traktor. Ja to v soucasne dobe posekam sekackou za 2-3h vcetne posouvani kvetinacu a zahradniho nabytku, takze proc traktor? Kolem zahonku se neotocim, pod stromkem neprojedu a misto auta bude stat v garazi traktor???

Chci sekacku bez pojezdu, je mi tlacen pojezd. Ja k tomu komfort opravdu nepotrebuji. Bezky, koleckove brusle a dokonce i cyklisticke kolo jsem si poridil taky bez pojezdu.

Ale abych nebyl jenom negativni. Tu radu s Dolmarem si vezmu k srdci. S pilou Dolmar jsem spokojen, naradim od Makity taky, tak proc od nich nemit i sekacku. Koukal jsem na heureku a myslim, ze mi to parametrove bude vyhovovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 141.31 (?), 12.9.2014 18:11

To nemela byt reakce na predchozi prispevek, ale k nekterym vyse.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 115.106 (?), 12.9.2014 21:54

Nechápu proč zadavatel vlákna řeší takové blbosti s pojezdem. Pokud pojezd nepotřebuji, tak tlačím sekačku bez pojezdu. Jestli chcete něco laciného, tak si klidně kupte čínský Hecht s Motorem B&S každá sekačka je beztak na jedno brdo, liší se jen v motoru a drobnostech. U čínských sekaček se právě pojezd většinou nejdříve porouchá, ale jelikož vám to nevadí, neřešil bych to a sekal klasicky bez pojezdu, je přeci na vás jestli pojezd při sekání aktivujete nebo nikoliv. V D-testu byl Hecht hodnocen jako třetí nejlepší a pokud chcete to úplně nejlepší, tak vyhrálo Alko 5300 BRCV. Kupovat Dolmar sekačku protože máte pilu Dolmar je už úplně úvaha hodná Chocholouška, to, že jsem s pilou spokojen přece vůbec neznamená spokojenost s úplně jiným výrobkem, jiné komponenty, fabrika, lidi atd. Přečtěte si pár testů sekaček např. D-test a vyberte si podle priorit tu vaší, jednoduchá rada. Dolmar sekačka mimochodem ještě nikdy žádný test nevyhrála ani se nepřiblížila k čelním příčkám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 219.61 (?), 13.9.2014 15:51

O lacinosti jsem nic nepsal, chtel jsem neco spolehliveho a robustniho. Motor maji vsichni vyrobci v podstate podobny - Honda nebo B&S. Jestli ma Hecht sasi, povrchovou upravu a ulozeni kol takove, aby to vydrzelo taky alespon 15 let jako sekacka od pomlouvaneho Mountfieldu, tak si koupim klidne Hecht.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 72.218 (?), 13.9.2014 21:18

Jenže Dtest není už dávno co býval. Jede v úplně stejných šlépějích jako Itest - někdo si u ní zaplatí test, aby ten který stroj vyhrál. Jinak není možné srovnávat sekačku za 7 000 se strojem za téměř 25 000 Kč, to je holý nesmysl, hodný tak akorát blázince. A K Dolmaru - levné sekačky dělá výrobce stejný jako pro Hecht, dražší hliníkové modely pak GGP.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika