Dolmar MS-4510 a praskly kryt nastroje



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
kcg - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 60.137 (?) 
9.9.2012 18:33

Co to je za normalnich podminek? Ja jsem sekal jen 2x. Prvni den, zadna udalost a myslim, ze kryt byl v poradku. Druhy den jsem dostal jednim kamenem do zubu, nic se nesilo, trosku to zabolelo. Akorat jsem zaklel. Po zkonceni jsem zjistil, ze je kryt praskly. Predpokladam, ze se to mohlo stat prave timto kamenem. Jsou to normalni podminky seceni a nebo nejsou?

Jinak Dolmar MS4510 jsem bral kvuli tomu, ze uz mam PS-5000 pilku a s ni jsem zatim nemel vubec zadny problem. Sel jsem tedy k prodejci, kde jsem koupil pilku a koupil MS4510. Je to skvela masina a doufam, ze s ni take nebude zadny problem jako s pilkou. Popravde receno jsem v prvni chvili s prasklym krytem v ruce zalitoval proc jsem nesel do Hq/Stihl, ale Dolmar se mi zatim libi, je to Dolmar, tj. mirna uzivatelska neprivetivost (ve srovnani s konkurenci), ale lepsi vykon/cena (opet ve srovnani s konkurenci). Takze mam co jsem chtel. Jeste ale napisu primo na dolmar.cz.

Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 191.186 (?), 9.9.2012 19:38

To, co popisujete jsou normální provozní podmínky, ale jsou situace, které se výrazně od tohoto způsobu používání liší, včetně práce s řádně neupevněným nožem, nebo nevhodným nožem. Je hlavní, že se Vám nic nestalo, přeji úspěšnou reklamaci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.2 (?), 10.9.2012 14:29

Vyrobce by mel pocitat s tim, ze s krovinorezem budete sekat neudrzovane plochy, ze tam muze byti nejaky kamen, atd.Podle mne se z veci dela zbytecny problem.Kryt, vec za par stovek, zakaznik,nas pan, mate to poprve, to neni, aby Vam tech krytu odeslo vice, nejak by se to melo udelat, tady mate novy zadarmo, bezte,vsude nas chvalte, duverujte nam, kupte si u nas znovu.Dekujeme, klanime se hluboce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
kcg - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 60.137 (?), 10.9.2012 9:56

Dobry den,

nastava druhe dejstvi. Byl jsem telefonicky kontaktovan prodejcem, ktery me poprosil o zaslani nebo dovezeni krytu pro prohlidku primo u nich na prodejne pro dalsi rozhodnuti jak situaci resit dal.

Poznamka na okraj: telefonoval mi pan X, se kterym jsem se dohodl na cene za 4510 a dalsim prislusenstvi tak abych v podstate mel tzv. 4510 KIT, ktery mi uz z duvodu vyprodani nemohli dodat. Puvodni reakce na email, kterou jsem citoval v tomhle vlakne byla od jineho obchodnika, pana Y,  i kdyz samozrejme od teze firmy/prodejce. Pan X se mi omluvil, ze nereagoval na muj puvodni email, protoze byl na dovolene.

Kryt se pokusim dorucit prodejci tento tyden, o dalsich postupech samozrejme napisu.

Preji pekny den, Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 72.149 (?), 10.9.2012 11:54

Já mám 4510 rok výroby 2011. Kryt je skutečně tak houževnatý, že si nedovedu představit, že když už by se vyvtořila prasklina, pak by se nerozšířila až po okraj. Doufám, že uspějete.

F.O.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika