Dolmar MS-335.4 U



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 85.218 (?) 
11.5.2012 23:56

Jinak nezná někdo důvod proč ted mají 4T od Dolmaru tak zaujimavou cenu? MS-335.4 udajně slevněna z 12190Kč na 8990Kč- ostaní křovínáky nemají tak velký cenový skok. Dále jsou zde zmíněny vyšší ceny ND u 4T oproti 2T u Dolmaru. Mužete prosím upřesnit alespoň přibližnou cenu u dílu, které nejčastěji odcházejí, a´t už chybou obsluhy, nebo přirozeně unavou. Děkuji Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.151 (?), 12.5.2012 7:14
Pokud budu srovnávat s Vari, tak za 17 let jsem na 4 tak nic nepotřeboval, ND jsou sice dražší, ale ti co mají 2t měnili gufera, výbrus, někteří vícekrát, i když mají ceny nižší. Zde to uvádím pro představu chodu 4t bez závad. Další přednosti - kultivovaný chod, velmi nízký hluk, velmi snadný start, velmi nízká spotřeba a emise. Většinou se lidé ptají, včetně mě, proč je to dražší, když je něco zajímavě levnější ve značkovém sortimentu ve značkové síti prodeje, to je pouze plus a výprodej to není, třeba u MS 290, 430 je to už prodej po skončení výroby. I tak budou ND min. 10 let, ale dle zkušeností podstatně déle, nebo stále k dispozici.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.22 (?), 12.5.2012 9:27

Možná placnu blbost, ale mám pocit že MS-335.4U není ani tak Dolmar jako spíše Makita EBH 341U v červeném. Nevím kdo tady porovnával Dolmar s Hechtem, ale už jen při pohledu na provedení a plasty použité na výše zmíněném výrobku to není žádný low end. Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
M. P. - (24) - 144.2 (?), 12.5.2012 10:13

Díky vzájemné spolupráci Dolmara s Makitou u nás na něj dělá Makita také veškerý servis. Takže i díly seženete v Makitě. Ten argument o Hecht je méně než slabý, už jen z tohoto pohledu. Když by jste viděl oba stroje vedle sebe, tak jen od pohledu poznáte, že je Dolmar jiná liga. Právě vliv Makity má u Dolmaru vliv na osazené motory jak tady už psal pan J. S. Mitsubishi a Subaru. Můžete říci, že Dolmar je Makita v červeném ale i obráceně. U nás byl možná známější dříve Sachs Dolmar než Makita... smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.37 (?), 15.5.2012 23:34

Tak dnes jsem zjisti že MS-335.4U vyhrál teď v dubnu jeden test v německu:

 - SELBST kde získal hodnocení  - Dobrý  - 1,6 bodu - velmi, dobré kosení, snadná manipulace a velmi dobrý start. Tak ted jsem rozhodování zužil na FS87 (tady by pasovala spíš FS100, ale ta je drahá) a Dolmar MS-335.4U. Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.102 (?), 16.5.2012 0:40

Ten stihl FS87 som chcel aj ja, ale nakoniec som ho nezobral pre ten bovden, ktory ho pohana - zobral som Solo 137sb a slabsi by som uz nechcel, a to sekam iba 1400m2.Ta FS87 by to dlho nevydrzala.Hmotnosti sa nebojte ani to solo neni najlahsie a ked je dobry popruh, tak je to v pohode - ten Dolmar je asi z Vaho vyberu naj volba a "niesme tak bohati, aby sme kupovali lacne veci"  wink p.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 85.218 (?), 22.5.2012 22:12

Tak nakonec jsem koupil starší, ale zachovalou FS130, kterou jsem nechal zkontrolovat v servisu. Vše vypadá OK Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 65.118 (?), 20.5.2013 19:54

Dobrý den, může některý z majitelů MS 335.4U napsat jestli jsou popruhy na obě ramena?

děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 50.148 (?), 21.5.2013 11:01

Dobrý deň, Ako už bolo hore písané popruhy su nielen na obe ramená ale dokonca meké vyplnené molitánom, Celkovo sú velmi pohodlné. Keď som ešte nemal skulturnený pozemok kosil som celých 1800 m2 1,5m vysokú trácu a burinu čisto krovinorezom. Trvalo mi to snaď 6 hod, bolo to moje prve kosenie a ani som nevedel že ho mam zaveseny na ramenach. Unavilo ma horko a nie praca :-).  Motor velmi tichý a výkonný. Pohon je cez hriadel čo umožnije nasadenie aj pílového kutúča. Usobne som ho zakupil a vykosil aj malé stromky a hrube kríky cca 5cm priemer. Vždi sa pousmejem nad susedom ktory beha 2 hodini po okoli s elektrikov ja nahodím 4takt nasadím strunu a pobehám za 20 min. keď je treba velku travu alebo kriky používam 3 nôž a keď je extrem mam už hore spominany pílový kotúč.  Mojmu ms335.4u je už vyše 2 roky a zatial si odo mňa nepítal nič viac než benzín a výmenu oleja. Velmi lahký štart a pohodlná obsluha. Možem vrelo odporúčiť. Ak ma niekto ešte nejaké otážky sem s nimi rád odpoviem. s pozdravom Patrik.  Mimochodom ten moj stal 14.3.2011 377€

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 192.242 (?), 20.8.2013 14:18

Tiež som majitelom MS 335.4U. Predtím som mal nejakého čínana s deklarovaným výkonom 2,2 kW, no na Dolmar sa nechytal. Musel sa neprestajne vytáčat, vybrácie,hluk, spaliny a takzvané popruhy Vás po 2 hodinách odrovnali, karburátor sa musel nastavovat takmer po každom použití a i napriek 2T nemal ochotu íst do otáčok. Už na 1 pohlad Dolmar zaujme mimoriadne vysokou kvalitou spracovania, všetko presne zapadá, nehýbe a neohýba sa, karburátor okrem otáčok volnobehu nemá žiadnu inu možnost nastavenia, no to nevadí, drží nastavenie a motor ide vždy robnako. štart motora absolutne bezproblémový, rýchlo sa zahreje, kosait sa dá i nízkimi otáčkami, vysoká tráva a burina tiež nie su problémom, motor ide za plynom až príliš prekvapivo ochotne, vybrácie su len na volnobehu, no ked máte stroj na velmi kvalitných a pohodlných 2 popruhoch, tak ich necítite. Hmotnost nie je vdaka vyváženiu a spracovaniu nevýhodou, necítite taku unavu ani po 5 hodinách, ako u lacného čínana po 2 hodinách. Jedinou mojou výhradou je vzduchový filter, ten mohol byt i lepší, no svoju funkciu plní dobre. Spotreba paliva nízka, kto si zvykol na 2T, tak ho bude dlho miast zvuk motora, ktorý ako keby nemal otáčky, no je ten len zvakom. Hlučnost podstatne príjemnejšia, množstvo oleja 0,1 l nedáva argument na šetrenie a odporučam kupovat len velmi kvalitné oleje. gumové a pevné rukovate nešmýkaju ani netlačia, plyn ide velmi lahko, stroj si každý prisposobí tak, aby mu vyhovel ergonomiou. Ja som ho kupil za 335 € na naradie-profesional. Cena je vzhladom ku kvalite mimoriadne nízka. Skutočne kvalitný a spolahlivý pomocník.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika