Cub cadet rbh 1200



host - 60.65 (?)
18.4.2011 22:51

uff, poradit neumim, pac jsem na tom stejne,

ale jsem hodne zarazen, pac jsem cub cadet taky (zatim jenom papirove) vybral a pozemek mame hoodne ve svahu...

Milda

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 16.125 (?), 4.4.2011 8:33, zobrazeno: 13357x

ma nekdo zkusenost s timto traktorem?Koupil jsem starsi, nejsem zadny znalec, ale traktor se mi jevil celkem v poradku, po projeti na rovne plose jsem byl prekvapen silou motoru, alespon jsem mel ten dojem, jenze jen jsem traktor dovezl na svuj pozemek, ktery ma mirne stoupani, byl jsem pro zmenu nemyle prekvapen, ponevac traktor me vyvezl sotva 100metru a zustal stat.Jak jsem zminoval nejsem v tomto smeru znaly, ale zda se mi jako by motor silu mel, jako by chtel jet dal, ale nekde neco zacne prokluzovat ci co, bojim se aby nebyl nejaky problem v prevodovce.Muzete li mi poradit, predem dekuji.D

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 60.65 (?), 18.4.2011 22:51

uff, poradit neumim, pac jsem na tom stejne,

ale jsem hodne zarazen, pac jsem cub cadet taky (zatim jenom papirove) vybral a pozemek mame hoodne ve svahu...

Milda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 229.43 (?), 19.4.2011 20:01
mam cub cadet v plne sile, naprosta spokojenost u vas to muze byt unaveny hnaci klinovy remen a nebo unavena pruzina co tento remen natahuji v okamziku kdy se nic nedeje se pravdepodobne remen protaci... tomas
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 149.167 (?), 10.8.2011 17:35
Je to opotřebená převodovka, jedná se o hydrostat, je hnaná tlakem oleje. Olej se zahřeje a čerpadlo nedává potřebný tlak. Mám totéž, převodovku vyhodit a dát novou, ale je to hrůza peněz, proto nákup staršího stroje s hydrostatickou převodovkou důkladně, ale opravdu důkladně zvážit, jinak vyhozené peníze.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 0.201 (?), 10.8.2011 20:58

netraš ho, ved vsetko sa da opravit skus vymenit olej v hydrostatickej prevodovke, mne sa osvedcil ten cerveny olej do serva a automatických prevodoviek, lepsie to s tym funguje ked sa prevodovka zohreje a tym olejom napln celu prevodovku az po 3cm od nalievacej sruby, niekedy to pomoze. predpokladam, že tam mas prevodovku Sullivan, tak jej repas stoji okolo 500-600 euro robil som zatial iba husqvarny a po repase mas na roky pokoj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika