Bubnová sekačka Dakr RZS 69 W 4-takt



Zdeněk Dukát - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 62.215 (?)
13.2.2008 13:43

Mám na balkoně připravený Dakr Panter se sekačkou. Rozhodl jsem se pro Český výrobek. s gumama od čongů. To mi nějak uteklo. Přečetl jsem si jednání Mounfieldu při zárukách. No Béda trávníček mi nějak nepřirostl k srdci. Bohdalku znám osobně. Řekl bych, že tento prodejce si dělá antireklamu!!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 114.78 (?), 12.2.2008 21:15, zobrazeno: 9886x

Máte někdo tuto sekačku? Zajímal by mne váš názor na tento stroj. Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 151.203 (?), 12.2.2008 23:51

Od Dakru mám Pantera a potom 120 cm dvoububnovou sekačku posazenou na Robot od TIPu. Nestěžuji si ani s jednou a ni s druhou sekačkou. A protože seču nerovné plochy s pařezy a kameny, jezdím s nimi i ve vodě, tak stroje kupodivu dost vydrží. Panter ale nemá odstředivou spojku, tam je vše na napnutí klínových řemenů. Jediné co mi vadí, tak čínské pneu, které propíchne trn šípku či trnky. Pláště jsem vyvložkoval a mám už klid. 

TIP - ROBOT -  a 120 cm dvoububnovka je již jiná otázka. To už je záležitost větších ploch. Ale seče dobře a neucpává se.

V obou případech si na tyto stroje nekladu žádné speciální nároky. Základem je, že něco musí vydržet a případně lehce opravit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.75 (?), 13.2.2008 9:10

Dakr RZS 69 W používám s dvoutaktem Jikov, jsem s ní maximálně spokojený, seče jak 1,5 metru vysoký nálet tak 10 cm vysokou travičku. Minimální provozní náklady a hrozně jednoduchá údržba. Má kvalitní pojezd, který není třecí, ale přes ozubená kola.Opravdu můžu doporučit. A když čtyřtakt, tak rovnou Briggs Intek Pro 65 OHV, to je motor!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Zdeněk Dukát - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 62.215 (?), 13.2.2008 13:43

Mám na balkoně připravený Dakr Panter se sekačkou. Rozhodl jsem se pro Český výrobek. s gumama od čongů. To mi nějak uteklo. Přečetl jsem si jednání Mounfieldu při zárukách. No Béda trávníček mi nějak nepřirostl k srdci. Bohdalku znám osobně. Řekl bych, že tento prodejce si dělá antireklamu!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 151.203 (?), 13.2.2008 15:42

Pokud budetet jezdit jen po normálních loukách, tak byste je nemusel propíchnout. Já si pláště vyložil starou duší, tak zatím tam trny nepronikly a někde jsem četl, že nabízejí pro zahrdní stroje lepidlo do duše a při propíchnutí se hned zalepí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika