Automatický posuv struny



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?) 
22.6.2018 14:32

keď máte skúsenosť s viacerými hlavami, tak viete porovnať spotrebu struny u automat., poloautomatickej a manuálnej hlavy? u manuálnej predpokladám, že bude najmenšia. pýtam sa preto, lebo mal som hlavu dolmar (talianska) a tam bola spotreba struny ok. u hecht 000130 poloautomatická (load-go) struna ubúdala neskutočne rýchlo. stačílo trochu ťuknúť o zem pri nerovnosti a už sa odvíjala (dolmar to nerobila) je toto vlastnosť hláv a mám sa s tým zmieriť alebo...

prosím odporučte strunovú hlavu priemer 130 mm na dolmar ms340 M10x1,25. hecht vydržala rok a rozpadla sa. na dolmar (talianskej) mi nevyhovuje navíjanie struny, tú už nechcem. ináč je mi jedno aká značka, len nech to nie je zmätok ako hecht. dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 3.237 (?), 23.6.2018 3:00
Manuální se od poloautomatické spotřebou prakticky neliší.U manuální si ji vysunete jak potřebujete(max.po obvodové rysky) a u poloautomatu prakticky taky(každým klepnutím o danou délku obvodu, která je dána výstupy),stejně se musí zarovnání strun provést, nikdy nebudou ideálně stejně opotřebované, aby se zamezilo vibracím a sekání jen jedním koncem po obvodu.Pokud Vás poloautomat zlobil, je to výrobní problém daný buď slabou nebo kratší pružinou určení pro hobby stroje jako napodobenina kvalitnějších produktů.Pokud se hecht obává, aby se neohla nosná trubka při poklepu, proto dává citlivější pružiny, pak je lepší volba manuál nebo případně automat posunu struny.Závitově jsem používal M10L, M12L, tak v tom Vám nepomůžu, běžné stoupání závitu pro M10 je 1.5mm.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika