Aku záhradný vysávač



host - 171.130 (?) 
1.6.2023 8:03, zobrazeno: 575x

Dobrý deň,

prosím Vás vedeli by ste mi poradiť aký aku záhradný vysávač je vhodný ny vysávanie lístia na jeseň pod ovocnými stromami,

doteraz som to vždy vyhrabával hrabľami, avšak chcel by som si to nejako uľahčiť

chcel by som investovať do mioečoho kvalitnejšieho ako napr.  Makita DUB363ZV, STIHL SHA 56 a pod.

vopred ďakujem za odpovede

Laco

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1750) - 168.10 (?), 1.6.2023 8:29

vysavač listí jsem si pořídil už před 10 lety a nebyl k ničemu. Do spousty míst pod keře se s ním nedostanete, nasává i suchou hlínu, všechno to rozmixuje a šíleně se z pytle práší. Taky vysypávání pytle není jednoduché. Tak to je moje zkušenost. Pak jsem si koupil před 2 lety motorový foukač listí, stihl bg56, dvoutakt, ale nežere skoro nic, viděl jsem, jak s ním vyfoukávají zpod keřů listí v parku a napadlo mě, že tohle bude lepší, než vysavač. Sice nesaje, ale absolutně všechno listí vyfouká z kdejakých skulin a záhybů, zpod keřů a stromů a nemusíte pod ty keře lézt, vysavač má takový výkon, že to listí vyfouká i z dvoumetrové vzdálenosti. Prý má úsťovou rychlost přes 70m/s. Já teď prostě všechno listí vyfoukám z těch problémových míst ven na volné prostranství na hromadu a tam to pak všechno seberu rotační sekačkou do koše. Byla to dobrá volba a od té doby jsem vysavač nepoužil. Doporučuji všem. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika