Aku postřikovač



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 81.144 (?) 
30.6.2023 22:12
Tak tu baterii zahřejte na teplotu lidského těla, vrazte ji do nabíječky a ona se třeba rozchodí... Biegler
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10133) - 70.240 (?), 1.7.2023 10:33

Tahle čtyřistasedmnáctka nemá lithium- iontovou, ale těžkou olověnou "hajtru", něco podobného jako se dává do auta, ale zmenšenou. Ten "krám" s olověnou baterkou stál asi 6 nebo 7 tisíc, s lithium-iontovou stál tenkrát skoro dvakrát tolik. Už se mi fakt nechce investovat ani korunu. Vemte si, že karbonová trubka skoro 2 tisíce, a je v čudu, a nová jakbysmet. Nový akumulátor stál tisícovku a teď skoro tisícovku za novou nabíječku? To si radši kupím postřikovač Parkside bez baterky, protože mám jednu k pilce. SOLO už nikdy víc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 141.158 (?), 29.6.2023 23:48

Mluvím o Trubka Solo mosazná dvoudílná 150 cm 49528

Trubka k postřiku stromů dvoudílná mosazná o délce 150 cm (2x75 cm), pro zvýšení dosahu, např. pro živé ploty, vysoké keře, apod. Vhodné postřikovače Solo 456, 457, 461, 462, 463, 425, 473P, 435, 475, 473D, 485, 432, 416.

Já používám levný teleskop z číny, dá se koupit i tady, vypadá to jako anténa na radio a uprostřed vede hadička. Dá se to připojit na pětilitrový postřikovač.

Každopádně bych trvala na opravě nabíjení-baterie, zaplatil jste, tak by to mělo fungovat. Hezký den, Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10133) - 70.240 (?), 9.11.2023 18:07

Elektryczny opryskiwacz plecakowy akumulatorowy

Nekoupil někdo, nebo se nechystá koupit nějaký aku postřikovač z Polska?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 141.131 (?), 11.11.2023 15:33

Jak mě zpražil brácha: A budeš to na reklamaci posílat do Polska?

Kupuji na allegru jen něco, třeba náhradní díly. Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10133) - 70.240 (?), 13.11.2023 12:55

Nevím, Jitko, jestli není lepší koupit nějaký "oprýskávač" za babku třeba z Polska, než koupit drahé SOLO, kde po pár letech nové náhradní díly praskají a nový akumulátor nejde dobíjet. Já mám takový ten levný modrý SPRAYER se žlutým víčkem neznámé značky, který jsem kupoval tenkrát se Solem a pořád funguje. Když přestane, tak ho vyhodím a koupím za stejnou cenu nějaký polský Powermat a bude to. Ideální je mít buď dva postřikovače za "babku", nebo jeden postřikovač s výměnitelnou baterkou. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 141.131 (?), 15.11.2023 21:49

Je fakt, že takhle mne otrávila sekačka ALKO, takže jsem si koupila čínský Riwall a už jsem na něm i měnila směšovač, protože stál málo a bylo to jednodušší, než jí vozit do servisu a zase zpátky. 🤔

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 214.246 (?), 16.11.2023 7:26

Předpokládám, že směšovač je karburator. To mi vrtá hlavou co se na něm za krátkou dobu muže prodělat. Teď jsem si četl ze je Riwall česká firma a zakládá si na poctivosti, robusnosti výrobku. Vše se pro ni vyrábí v Číně. Výměnu tedy schvaluji, jen se ptám co se na tom mohlo pokazit. Volba značky je podle mě jaký kdo má životní styl.Jsou i řemeslníci / živnostníci, kteří koupi levné bouraci kladivo  , odrovnaji ho za sobotu a klidně ho jdou vyměnit. Mě tohle nikdy nenapadlo. Soused má asi patou pilu já mám HQ 40 asi 25 roků. Chlap v servisu mě říkal když jsem chtěl součástku a filtr do nádrže, nojo každém se do toho se re... co je mu do toho. Pak profouknul filtr pusou a říká, tomu nic není. Jezdím tam alespoň kupovat oleje aby měli něco za ty porady.Ten klinek na zapalování u této značky taky často odchází jak jsem četl. Když se sekne do kořene nebo podobně. Třeba je to schválně aby raději povolil klinek, než se ohnula klika. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10133) - 70.240 (?), 16.11.2023 8:57

Mám od Riwallu víc aku zahradní techniky a všechno stále funguje už několikátý rok. Jen tu teleskopickou řetězovku mám Parkside. Když toho oleje nedáte do nádržky na mazání řetězu moc, tak neteče. Jinak moc dobrá věcička, tato teleskopická aku pilka. Ten druhý aku postřikovač bych možná zvolil taky od Riwallu. Přeci jenom vyndávací baterky jsou výhoda. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10133) - 237.97 (?), 17.11.2023 18:36

U toho Riwallu je nešikovné, že ke všemu cpou baterii s nabíječkou. Baterie se hodí, ale těch nabíječek už mám víc než dost. Parkside prodává nářadí i samostatně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika