Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jop, to s tou sulkou je presne to co jsem si myslel... Fotky kdy slecna sedi na sulce ve svahu kolem je pohazena nejaka trava a slecna se usmiva jak Filip na horke jelito beru jako propagandu. No nic, tak to budu muset odchodit :o) Pokud jde o ty plastove prevodu u DAKR - proti gustu zadny disputat... ja osobne jako strojar bych to tam nechtel. Mno a jeste jedna pripominka: cenova politika. Zkousel jste nekdo udelat si rozvahu cena stavebnice (napr. DAKR) proti jedno-ucelakum? Ja osobne potrebuju: - sekat (Panther FD-2 buben + nastavec na mulc) - frezovar snih - výhledově sem tam neco poorat a zkultivovat - zatim neni aktualni At jsem pocital jak jsem pocital nikde jsem vsude proklamovanou vyraznou usporu financi proti jednoucelakum nevidel. Takze, prestoze jsem zatim Pathera (do budoucna) uplne nezavrhnul, koupil jsem momentalne sekacku s kosem za 13 000,- na zimu koupim frezu za 11 000,- a uvidim do budoucna jestli uzivim tu bubnovku. Pro zajimavost - ta sekacka ma stejny motor B&S jako se prodava u DAKRu na stavebnici. Zatimco cela sekacna me stala 13 tis. tak pouze motor u DAKRu stoji 16 200,- + riditka 3 760,- To me trochu nadzvedlo...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika