Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak ten kdo tu srovnává Vari s kultivátorem z Mountfieldu, tak Varinu vživotě neviděl, nebo jen zdálky, jedině tak jsou si podobné.Já se nechal zlákat tou 7-letou zárukou a nižší pořizovací cenou a koupil si MS nevím co, ale ten nejsilnější, mám ho tři dny a chci ho vrátit...

Jsem odkojený na Vari-systému a to se nedá srovnat.Když pominu přeřazování, kdy se musí sundat kryt (podotýkám, že matičky a podložky hledáte pak v brázdě) a růčo přehazovat řemen, který se tam konstrukčně odírá o kus plechu, i to že se stroj celý klepe a vibrace jak známo nejsou zdravé pro tělo, soudruzi z mountfieldu ušetřili i na silikonu na matičkách, takže se tam všechno povoluje a musíte si to furt hlídat a dotahovat, jinak nedojete vcelku. Vše se nastavuje tak že se něco odšroubuje a pak teprve reguluje, opět máte plné ruce šroubků, matiček a podložek... a běda jak vám něco upadne.

Asi nepočítali že se s tím bude pracovat, takže z hlediska anatomiky je naprosto nevyhovující, řídítka mají polohy tak že tam jsou vyvrtané dírky a bohužel jedna je pro mě při obracáku moc nízko a druhá moc vysoko, opět se musí vše vyšroubovat, padají vám do brázdy podložky, matky... Rukojeti řídítek jsou OK, ale jak chcete přidat plyn tak to plastové madlo je přes celou rukojeť a už se to špatně drží...

Po orbě jsem přehodil cca za hodinu a snad se vším nářadím co mám na rotavátor a vyrazil rozmělňovat.Máme hlinito jílovitou půdu a začali se rozmělňovat nože rotavátoru, plavali tam jako když jsou z papíru a ohýbali se, to jsem opravdu u rotavátoru ještě neviděl, jdu jim to hodit na HLAVU... stačí :D

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika