Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také sohlasím! A mimo materiálu a jeho tvdost pružnosti a podobně je přeci také dokonalé vyvážení a opracování... Těško doma docílíte uplně stejného prolisování, či jen ohnutí obou lopatek, nebo vyvrtání středové díry do nástrojové oceli... Vyvažovačku na ložiskách doma jistě také žádný kutil nemá a pomocí zavěšení na sřed, se přesných výsledků jen stěží dopracujete... Samožřejmě jsou běžně nože cca za 1000 - 2000 Kč, ale ty nejobyčenější i za 150 Kč, ale většina, běžně nejvyužívanějších nožú se pohybuje kolem 3set Kč. Tak pokud máte doma sekačku, v průmerné nejprodávanější cenové relaci kolem 10000 Kč, kde jste na ní potom vzali peníze když je problém kopit si orygo nůž za 300, cca 1 - 2x za dobu životnosti - používání sekačky? Domácí výrobou se navíc 100% na nišší cenu ani nedostanete s ohledem na všechny možné důsletky a ryzika. Na jaký typ sekačky si jej chcete vyrábět? Žabky jsou také v ceně max do 100Kč a u nich je myslím si, ještě větší ryziko že se utrhnou... Navíc mimo to musím opět souhlasit s p. J.S. sekám také velmi často i hodně ošklivé plochy, parcely, porosty za hradbana atd, kde je spousta kamenů a nůž na sekačce mám také stále origo (mulčovací - který už určitě jentk na koleni neuděláte) + lopatkový, ano jeví sice známky opotřebení po 5 letech ale stále jsou provozushopné. Na optřební nožů - zvláště lopatkovích má také vliv i písčitost půdy - drobné kamínky nůž značně obrušijí na vrchních stranách lopatek - tím se nůž seslabuje a rychleji opotřebuje. Já říkám, kdo nic nenělá nic nezkazí... Mě zase trápí cena pneumatik, nemáte nekdo skušenost s jejich výrobou?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika